Llamba Tavoline - Ndriçimi Made in Italy

127 Produkte
Viadurini Lighting
lek 12.359,44 lek 17.343,10  - 29%
Viadurini Lighting
lek 45.450,87 lek 68.176,29  - 33%
Viadurini Lighting
lek 45.450,87 lek 68.176,29  - 33%
Viadurini Lighting
lek 33.888,80 lek 50.833,21  - 33%
Viadurini Lighting
lek 38.673,11 lek 58.009,66  - 33%
Viadurini Living
lek 74.754,71 lek 112.132,06  - 33%
Viadurini Living
lek 71.365,83 lek 107.048,75  - 33%
Viadurini Lighting
lek 111.434,35 lek 153.779,42  - 28%
Viadurini Lighting
lek 303.803,16 lek 419.248,35  - 28%
Viadurini Lighting
lek 100.669,69 lek 146.020,88  - 31%
Viadurini Lighting
lek 86.316,78 lek 125.189,23  - 31%
Viadurini Lighting
lek 59.604,42 lek 86.416,44  - 31%
Viadurini Lighting
lek 62.694,29 lek 90.901,73  - 31%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 29.602,86  - 37%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 29.602,86  - 37%
Viadurini Lighting
lek 25.316,93 lek 34.684,19  - 27%
Viadurini Lighting
lek 33.290,77 lek 45.608,35  - 27%
Viadurini Lighting
lek 31.297,30 lek 42.877,32  - 27%
Viadurini Lighting
lek 41.264,61 lek 56.532,50  - 27%
Viadurini Lighting
lek 37.975,40 lek 52.026,29  - 27%
Viadurini Lighting
lek 24.519,54 lek 33.591,78  - 27%
Viadurini Lighting
lek 30.699,27 lek 42.058,00  - 27%
Viadurini Lighting
lek 29.303,85 lek 40.146,27  - 27%
Viadurini Lighting
lek 22.625,76 lek 30.997,29  - 27%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 23.968,36  - 22%
Viadurini Lighting
lek 18.838,18 lek 26.413,33  - 29%
Faqe 1 të 3

Llambat e tryezave moderne, klasike, të lezetshme dhe elegant, me dhe pa tela për dizajnin e shtëpisë tuaj dhe të bëra në ndriçim në Itali.

Ato janë plotësime të bukura në gjendje të japin ambiente të rehatshme dhe relaksuese për këdo që ka nevojë për një pushim të merituar.

Dritat e tryezës për dhomën e gjumit dhe llambat e tavolinës për tryezën në studim ose perfekte për një tavolinë të vogël në zonën e banimit, të gjitha kërkesat tuaja do të përmbushen.
Llambat e bukura dhe moderne të tryezës, të bëra nga mjegullnaja e bardhë ose me ngjyrë, nënshkruan In-es.artdesin të kujtoni sipërfaqen e hënës ose të së njëjtës markë llambat në pambuk të endur me bazë në çelik me ngjyrë.
Për të qëndruar në temën e origjinalitetit, llambat magjike dhe argëtuese të tryezës nënshkruan Myyour bërë në format më të larmishme, nga fidani i bonsai, trëndafila dhe tulips.
Në vend të kësaj, për ata që e duan stilin klasik, ne ofrojmë llamba tavoline druri me kapelë pëlhure. Elegante dhe pa kohë, ato janë ideale për ata që kanë zgjedhur një stil të arredimit klasik dhe të thjeshtë për shtëpinë e tyre.

Si gjithmonë ne ju ofrojmë artikuj të prodhuar me materiale dhe produkte me cilësi të lartë me çmime shumë të përballueshme. Qëllimi ynë është t'ju ofrojmë pajisje shtesë mobilimi që mund të jenë jo vetëm kënaqësia juaj ekstreme, por edhe funksionale dhe praktike pa u bërë një humbje e kotë e hapësirës. Për çdo informacion shtesë stafi ynë është në dispozicionin tuaj, do t'ju ndihmojë dhe ju këshilloj në zgjedhjen përfundimtare të llambës së shtratit të përsosur për dhomën tuaj të gjumit ose në zgjedhjen e llambës së tryezës më të përshtatshme për sallonin ose studimin tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në