Kolltuqe Moderne - Cilësia e Vërtetë e Prodhuar në Itali

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
132 Produkte
Viadurini Living
Lekë 175,358 Lekë 219,197  - 20%
Viadurini Living
Lekë 144,006 Lekë 180,008  - 20%
Viadurini Living
Lekë 68,092 Lekë 85,115  - 20%
Viadurini Living
Lekë 112,260 Lekë 140,326  - 20%
Viadurini Living
Lekë 44,299 Lekë 55,374  - 20%
Viadurini Living
Lekë 38,318 Lekë 47,898  - 20%
Viadurini Living
Lekë 17,615 Lekë 22,018  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 18,075 Lekë 22,593  - 20%
Viadurini in the Garden
Lekë 17,155 Lekë 21,443  - 20%
Viadurini Living
Lekë 62,243 Lekë 77,803  - 20%
Viadurini Living
Lekë 108,448 Lekë 135,560  - 20%
Viadurini Living
Lekë 126,392 Lekë 157,989  - 20%
Viadurini Living
Lekë 101,941 Lekë 127,427  - 20%
Viadurini Living
Lekë 49,229 Lekë 61,536  - 20%
Viadurini Living
Lekë 20,441 Lekë 25,551  - 20%
Viadurini Living
Lekë 279,599 Lekë 349,499  - 20%
Faqe 1 të 3

Kolltuqe moderne me cilësi të vërtetë Made in Italy.

Një aksesor i rëndësishëm për dhomën tuaj të jetesës, ideal për t'ju dhuruar një moment relaksi duke dëgjuar muzikë ose duke lexuar një libër, është madhështia e tij kolltuk moderne!

Në këtë pjesë të dedikuar për një mobilje të rëndësishme të projektimit do të gjeni kolltuqe me dizajnin më të larmishëm: një stil klasik që kujton elegancën dhe mbretërinë e periudhës barok me kolltuqe të bëra prej drurimbuluara me ar dhe me tapiceri në kadife; ose një stil më modern ku dizajneri luan me materialet dhe pëlhurat duke bërë kolltuqe të veshur me susta të mbuluara me lëkurë ose pëlhurë. Por edhe lojëra me ngjyra falë produkteve me pëlhurë në vepra teknike, ku pjesët shumëngjyrësh kontribuojnë për t’i dhënë një prekje gëzimi dhe butësie çdo ambienti.

Zbuloni të gjithë katalogun në faqen tonë të internetit dhe nëse keni nevojë për ndihmë, mos hezitoni të na kontaktoni në bisedën tonë ose me email. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë në blerjen tuaj në internet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro