Ora për Tavolinë Dizajni Moderne dhe Vintage - Punuar me Dorë në Itali

Ora e tavolinës një mjet funksional me një dizajn elegant dhe të rafinuar për të shtuar një prekje të modës në shtëpinë tuaj. Orë tavoline e cilësisë së mirë për ata që e duan stilin retro.
11 Produkte
Viadurini Time Design
lek 23.522,81 lek 30.205,88  - 22%
Viadurini Time Design
lek 55.119,14 lek 70.962,16  - 22%
Viadurini Living
lek 16.047,34 lek 22.426,41  - 28%
Viadurini Time Design
lek 19.037,54 lek 30.400,25  - 37%
Viadurini Time Design
lek 60.900,18 lek 78.332,97  - 22%
Viadurini Time Design
lek 23.522,81 lek 30.205,88  - 22%
Viadurini Time Design
lek 57.112,60 lek 73.419,10  - 22%
Viadurini Time Design
lek 8.372,53 lek 10.694,91  - 22%
Viadurini Time Design
lek 64.588,07 lek 83.924,62  - 23%

Orë Tabela moderne dhe të cilësisë së mirë, Made in Italy Design for Home and Office

Ndër produktet e ndryshme të ofruara nga katalogu ynë, ju mund të blini orë tavoline me linja unike. Kompromisi i duhur midis klasës dhe stilit.

Këto orë moderne të tavolinës nuk janë vetëm një mjet për të shënuar kalimin e kohës, por një pjesë e vërtetë e mobiljeve.

Ora e tryezave, objektet e projektimit funksionale dhe dekorative të dobishme në shtëpi dhe zyrë. Pranë shtratit në tryezën e shtratit. Orët me këmbë të lirë janë gjithashtu të çmuara në dhomën e ndenjes, të zgjedhura sipas stilit të mobiljeve të aksesorëve të tjerë arredues dhe ndihmojnë për të dekoruar çdo dhomë në shtëpi, një mënyrë e thjeshtë për të shtuar detaje në dhoma.

Stili i orët me forma gjeometrike sjell në dritë një stil retro që qëndron jashtë në çdo dhomë. Ose një vepër arti autentike e bërë në një orë me krijimet fantastike të frymëzuara nga Salvador Dalì.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në