Stola Moderne - Protagonist i Stilit të Thjeshtë i Dhomës tuaj të Jetesës

25 Produkte
Viadurini Living
lek 32.166,17 lek 37.842,55  - 15%
Viadurini Living
lek 29.485,65 lek 34.689,01  - 15%
Viadurini Living
lek 29.868,58 lek 35.139,51  - 15%
Viadurini Living
lek 230.830,55 lek 271.565,35  - 15%
Viadurini Living
lek 138.697,45 lek 163.173,47  - 15%
Viadurini Living
lek 57.041,33 lek 67.107,46  - 15%
Viadurini Living
lek 28.872,96 lek 33.968,20  - 15%
Viadurini Living
lek 28.872,96 lek 33.968,20  - 15%
Viadurini Living
lek 26.881,73 lek 31.625,56  - 15%
Viadurini Bathroom
lek 55.218,59 lek 64.963,04  - 15%
Viadurini Living
lek 250.972,70 lek 295.262,00  - 15%
Viadurini Living
lek 250.972,70 lek 295.262,00  - 15%
Viadurini Living
lek 154.321,02 lek 181.554,14  - 15%
Viadurini Living
lek 407.897,65 lek 479.879,59  - 15%
Viadurini Living
lek 493.061,41 lek 580.072,25  - 15%
Viadurini Living
lek 450.096,59 lek 529.525,41  - 15%
Viadurini Living
lek 386.453,54 lek 454.651,22  - 15%
Faqe 1 të 2

Stola moderne të projektimit për ambiente të jashtme ose të mbyllura prej druri ose metali të bëra në Itali.

Në këtë pjesë ju paraqesim stolat moderne, një mobilje funksionale për të dekoruar dhomën tuaj të jetesës.

Në mesin e propozimeve tona ka edhe stola prej druri këndor, për të cilët ka shumë hapësirë dhe mund ta përdorë atë edhe me tavolina të gjata kjo pankinë ka një stil shumë themelor dhe nuk ka kurrizin. Të ngjashme por me karakteristika të ndryshme mund të gjeni stola druri të bëra me një enë praktike nën sedilje ose të veshur me susta në lëkurë të zezë faux për ta bërë vendin edhe më të rehatshëm.

Nga ana tjetër, për ata që pëlqejnë një stil më mbretëror ka "Vania", një stol i bërë me një stil barok me këmbët prej druri të skalitura me dekorime dhe zbukurim ari dhe ulur të veshur me susta në kadife të zezë.
Zbuloni në këtë pjesë ofertat kushtuar stileve moderne për të furnizuar shtëpinë tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në