Ndriçimi - Llambadarë Klasikë

38 Produkte
Viadurini Lighting
lek 358.224,58 lek 492.349,49  - 27%
Viadurini Lighting
lek 201.339,36 lek 276.786,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 527.369,58 lek 725.001,10  - 27%
Viadurini Lighting
lek 309.783,53 lek 425.877,60  - 27%
Viadurini Lighting
lek 413.144,38 lek 567.836,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 2.060.439,24 lek 2.832.321,52  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.148.730,76 lek 1.579.043,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.436.586,24 lek 1.974.780,31  - 27%
Viadurini Lighting
lek 681.862,65 lek 937.334,40  - 27%
Viadurini Lighting
lek 824.793,67 lek 1.133.924,34  - 27%
Viadurini Lighting
lek 691.132,25 lek 950.117,45  - 27%
Viadurini Lighting
lek 4.280.056,18 lek 5.883.569,69  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.834.979,02 lek 2.522.433,33  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.381.467,09 lek 1.899.023,88  - 27%
Viadurini Lighting
lek 320.149,52 lek 440.140,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 667.808,77 lek 917.957,97  - 27%
Viadurini Lighting
lek 199.345,91 lek 274.095,63  - 27%
Viadurini Lighting
lek 748.743,20 lek 1.029.237,84  - 27%
Viadurini Lighting
lek 403.476,11 lek 554.650,07  - 27%
Viadurini Lighting
lek 286.061,37 lek 393.179,89  - 27%
Viadurini Lighting
lek 348.356,96 lek 478.893,64  - 27%
Viadurini Lighting
lek 50.035,82 lek 70.070,08  - 29%
Viadurini Lighting
lek 67.578,26 lek 94.589,64  - 29%
Viadurini Lighting
lek 110.138,61 lek 154.194,06  - 29%
Viadurini Lighting
lek 52.527,64 lek 73.558,63  - 29%
Viadurini Lighting
lek 71.465,50 lek 100.071,64  - 29%
Viadurini Lighting
lek 94.589,64 lek 132.465,36  - 29%
Viadurini Lighting
lek 80.535,75 lek 112.730,11  - 29%
Viadurini Lighting
lek 54.222,08 lek 75.950,79  - 29%

Llambadar dizajni klasik për dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e ndenjes, kuzhinën dhe dhomën e gjumit për ndriçim cilësor të bërë në Itali.

Nëse jeni duke kërkuar për një llambadar me stil klasik, por të rafinuar, kjo pjesë e faqes sonë është e drejta për ju, duke ofruar propozime për çdo nevojë.
Do llambadar në këtë kategori, falë modelimit të tij, është krejtësisht i përshtatshëm për ambiente moderne por edhe klasike dhe tradicionale duke i dhënë një prekje inovative stili në dhomën tuaj.

Llambadarët tanë klasikë në shitje në internet karakterizohen nga një cilësi e lartë e materialeve të përdorura që kombinohen në mënyrë të përkryer me markën e prodhuar në Itali, duke lejuar një kohëzgjatje të mirë me kalimin e kohës pa hequr dorë nga stili.
Zbuloni zgjidhjen që është më e përshtatshme për shijen tuaj dhe për stilin e mjedisit tuaj duke zgjedhur midis propozimeve dhe materialeve klasike por edhe inovative si metakrilati, që lejojnë që llambadarët të bëhen një zgjidhje perfekte për secilën kërkesë.

Zbuloni të gjithë koleksionin në shitje në internet në faqen tonë dhe nëse keni nevojë për më shumë informacion ose sqarime, mos dilni për të kontaktuar stafin tonë që do të jenë të lumtur t'ju përgjigjen përmes bisedës sonë, emailit tonë ose përmes telefonit për t'ju ndihmuar gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në