Vazo Dekorative Outdoor Luksoz ose i Brendshëm i Bërë në Itali

88 Produkte
Faqe 1 të 4

Vazo dekorative me një dizajn unik dhe elegant, ideal për hapësira të brendshme apo të jashtme.

Vazot e projektuesve të propozuara në koleksionin tonë janë shumë më tepër sesa mbajtësit e thjeshtë të luleve. Vazat tona dekorative janë vepra të vërteta arti me një linjë të pastër ose komplekse, të cilat luajnë me gjeometri ose rrumbullakësi për të plotësuar më së miri mjedisin tuaj.
Bimët tuaja meritojnë vetëm më të mirat e dizajnit. Zgjidhni përsosur një për shtëpi apo zyrë, bimët do të ju falenderoj.
Për ta bërë që çdo fidan të rritet mirë ose të strehojë një tufë lulesh, zgjedhja e vazove të duhura është thelbësore dhe duhet të vlerësohet duke filluar nga mobiljet dhe orenditë tashmë të pranishme: si brenda, ashtu edhe jashtëKa shumë modele vazo, të frymëzuara nga sa më shumë stile të ndryshme: klasike, moderne, minimale ose barok, për të akomoduar bimë dhe lule, por jo vetëm! Edhe si objekte të thjeshta zbukuruese. Gjëja e rëndësishme është që ato përshtaten mirë në kontekstin në të cilin vendosni t’i vendosni.
Merrni kreativ me modelet e ndryshme: për një efekt minimalist dhe me ndikim të lartë, zgjidhni vazo të gjata dhe vazo moderne me forma të pamundshme, ose vendosni për ato klasike drejtkëndëshe, të rrumbullakëta ose katrore.
 • Tenxhere drejtkëndëshe: ideale për ballkon, falë formës së tyre të gjatë dhe të ngushtë, enët drejtkëndëshe janë perfekte si mbjellëse apo edhe për të dekoruar korridorin.
 • Vazo të larta: figura e tyre e hollë zbukurohet pa zënë shumë hapësirë. Pavarësisht nëse janë vazo të mbyllura shtëpie apo vazo të gjata në natyrë, ato janë spektakolare dhe tërheqëse.
 • Vazo dizajni: falë formave të tyre të pazakonta, vazot e projektimit mund të ndryshojnë pamjen e një hapësire duke i dhënë një prekje të rafinuar.

Këshillat e mirëmbajtjes: kujdesesh për vazot është e thjeshtë. Për të pastruar vazo qelqi dhe qeramike, mund t’i zhytni në ujë të ngrohtë dhe sapun neutral dhe t’i pastroni butësisht me një sfungjer. Për enët plastike, mund të përdorni një zgjidhje të ujit dhe uthullës së bardhë, të dobishme për largimin e papastërtisë dhe gëlqereve.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në