Karrige Vintage me Dizajn Retro në Dru, Hekur, Plastikë, Lëkure dhe Pëlhurë

  • Komente :
  • : 5,0
Karrige vintage për një prekje retro në kuzhina dhe  dhoma ngrënie. Karrige ngrënieje vintage e bërë prej lëkure dhe eko-lëkure të punuar me dorë me materiale të cilësisë së lartë në Itali.
27 Produkte
Viadurini Living
lek 24.818,57 lek 34.686,19  - 28%
Viadurini Living
lek 34.387,17 lek 45.351,19  - 24%
Viadurini Living
lek 30.898,62 lek 43.258,06  - 29%
Viadurini Living
lek 42.460,67 lek 55.617,50  - 24%
Viadurini Living
lek 91.998,14 lek 138.047,04  - 33%
Viadurini Living
lek 22.326,75 lek 29.004,83  - 23%
Viadurini Living
lek 23.921,51 lek 31.097,96  - 23%
Viadurini Living
lek 82.529,20 lek 115.520,95  - 29%

Karrige vintage për të dhënë një prekje të stilit retro në shtëpinë tuaj të dizajnit italian.

Në këtë pjesë të faqes sonë të internetit ju paraqesim karriget vintage, stilin retro dhe modelin e 50 - 60 - 70 - 80. Do të gjeni modele të dizajnit të dizajnuara në një çelës modern dhe të bëra me materiale të lashta dhe tradicionale të tilla si lëkura dhe eko-lëkura.

Karriget e cilësisë së mirë për dhomën e ngrënies në këtë kategori janë prodhuar nga markat më të mira italiane në sektorin posaçërisht për Viadurini dhe janë bërë me materiale të rehatshme të dizajnuara për të zgjatur me kalimin e kohës, duke mbajtur sharm dhe elegancë të paprekur, të disponueshme individualisht ose në grupe prej 2.
Do të gjeni modele me shpina të lëmuara ose të lidhura me tela me ose pa shirita (të mbuluar ose jo). Karrige të disponueshme në ngjyra të ndryshme të ngurta: të bardha, të zeza, gri, beige, kafe, taupe, të kuqe, kafe të errët, me ngjyrë ose të verdhë, me ngjyra të shkurtra ideale për zyra, kuzhinë, dhomë të gjallë dhe çdo dhomë të shtëpisë.

Ju mund të blini online me sigurinë maksimale, dhe nëse nuk e gjeni saktësisht atë që kërkoni ose keni nevojë për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni Shërbimin tonë të Ndihmës.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në