Modern komplet pjatash për Tavolinën - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
122 Produkte
Viadurini Kitchen
lek 15.449,31 lek 20.084,10  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 15.449,31 lek 20.084,10  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 10.964,02 lek 14.253,23  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 14.950,94 lek 19.436,23  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 14.552,25 lek 20.333,28  - 28%
Viadurini Kitchen
lek 26.313,65 lek 36.878,99  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 22.127,39 lek 30.998,28  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 17.642,12 lek 24.718,89  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 16.745,05 lek 23.423,15  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 14.552,25 lek 20.333,28  - 28%
Viadurini Kitchen
lek 24.718,89 lek 34.586,51  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 16.745,05 lek 23.423,15  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 16.745,05 lek 23.423,15  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 23.722,17 lek 33.191,09  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 16.745,05 lek 23.423,15  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 17.642,12 lek 24.718,89  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 15.449,31 lek 21.629,04  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 19.236,88 lek 26.911,70  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 24.718,89 lek 34.586,51  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 37.576,70 lek 52.627,32  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 37.576,70 lek 52.627,32  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 37.576,70 lek 52.627,32  - 29%
Viadurini Kitchen
lek 45.251,51 lek 62.893,63  - 28%
Viadurini Kitchen
lek 34.387,17 lek 46.646,95  - 26%
Faqe 1 të 3

Shërbimi i Darkës në porcelan dhe qeramikë për kuzhinë dhe tryezë ngrënie me dekorime

Për ta bërë tryezën tuaj një xhevahir me elegancë dhe stil nuk mund të humbisni sendet e tryezës në porcelan nga koleksioni i Versace Home. Porcelani është materiali i përdorur për të krijuar setin me një përsosje dhe elegancë të përjetshme.

Tabela e shërbimit është plot me pjata, ture të supave, tasat e sallatës dhe enët që shërbejnë, zbukuruar me kokën karakteristike të Medusa, e cila mbizotëron në të gjithë koleksionin, duke krijuar një bashkim midis stilit modern dhe mitologjisë antike.
Në konfirmim të çmueshmërisë së grupit të këtij koleksioni është zgjedhja e ngjyrës së artë që përputhet në bazë të shijes tuaj personale me të kuqe, blu ose të bardhë. Ai jep një prekje klasike dhe të sofistikuar për objektet në koleksion.

Versace Home mendon gjithashtu te njerëzit që nuk i pëlqen të organizojnë darka ose dreka, por preferojnë të takojnë miq për një çaj pasdite ose një filxhan kafeje të ngrohtë, restauruese. Pra, këtu vetëm për ju seti me gota çaji ose kafeje ose shërbime të plota me shtimin e enëve me sheqer, prodhuesit e kafesë dhe enën e qumështit.

Lëreni veten të joshni nga hijeshia e Versace Collection Home dhe filloni ta bëni tryezën tuaj unike dhe të çmuar!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në