Ndriçim - Fenerë për Jashtë

33 Produkte
Toscot
lek 53.125,68 lek 74.356,02  - 29%
Toscot
lek 40.666,56 lek 59.006,39  - 31%
Viadurini Lighting
lek 16.645,38 lek 20.333,28  - 18%
Aldo Bernardi
lek 175.524,06
Viadurini Lighting
lek 12.658,47 lek 14.851,26  - 15%
Viadurini Lighting
lek 15.947,67 lek 20.333,28  - 22%
Toscot
lek 43.058,72 lek 60.302,13  - 29%
Il Fanale
lek 121.601,00 lek 158.081,30  - 23%
Viadurini Lighting
lek 21.330,01 lek 26.014,64  - 18%

Fenerë të jashtëm për dizajnin e kopshtit tuaj, të cilësisë së mirë, moderne apo klasike.

Karakterizohen nga një dizajn modern, ato janë ideale për ata që duan të japin një prekje elegance për pjesën e jashtme të shtëpisë së tyre në mbrëmjet e verës.

Ndër propozimet tona për fenerët e kopshtit me një dizajn të thjeshtë dhe thelbësor do të gjeni fanarët e dyshemesë, të përsosur për t’u vendosur në hyrje ose në lëndinë, fenerë muri ose fenerë të varur për ata që preferojnë dritën që vjen nga lart.
Materialet e përdorura janë të një cilësie të lartë, hekuri dhe bronzi i strukturës mbyllin muret prej xhami transparente nga të cilat drita e qiri mund të filtrohet duke krijuar atmosfera të mrekullueshme.
Marka e famshme italiane Il Fanale ndez këto produkte të bëra në Itali që do t'ju lejojnë t’i jepni hapësirave tuaja në natyrë një prekje të stilit të cilësisë së mirë.

Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni mobiljet për kopshtin tuaj. Kontaktoni me ne përmes formateve në fletët e produkteve, përmes adresës sonë të postës elektronike, me telefon ose na shkruani në bisedën e duhur në faqen tonë. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë gjatë blerjes në internet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në