Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë dyshemeje në natyrë në U-Boat me ngjyrë argjile - Toscot

Kod: UBOAT1
lek 27.628,05 lek 34.635,17 -20%

madein_italy

- +
Material
argjila
Masat
baza Ø200 x H 240 mm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Llambë rekomande
1 x 1,7W
Vlerësimi i IP
IP 65
Material aplikues
terrakote
Toscot
Llambë dyshemeje e projektimit, U-Boat - Toscot
Llamba dysheme U-Boat - Toscot është projektuar për zona në natyrë. Veproni si ngritës dhe frymëzohet nga periskopi i nëndetëses që del nga uji për të zhytur horizontin.
Trodi dorën në tokat zjarrduruese në 5 ngjyra të ndryshme, ai ofron zgjidhje të karakterizuara nga pengesa minimale që bëjnë kamare të vogla, ku drita fshihet, por ndriçon.

Dimensione : baza Ø200 x H 240
Sigurohet me llambë LED 115 1 x 1,7W IP 65, kënd prej 3000K prej 95 °
NB : shoferi i pa përfshirë


Llamba wal është e disponueshme në ngjyrën Galestro.
Toscot propozon modele ndriçimi, të cilat ndërthurin traditën Toskan të formave dhe dekorimeve të shtypura me dorë, duke filluar nga klasike në ato bashkëkohore.
Pjesë individuale të bëra me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit. Kujdesi për dekorimet dhe përfundimet u japin produkteve një vlerë të veçantë dhe hulumtimi krijues, i cili është baza e zbatimit të tyre, i kthen objektet në zgjidhjet e projektimit gjithmonë të azhurnuara.Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies