Karrige për jashtë - për të Dekoruar Kopshtin tuaj me Stil Modern

57 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 22.625,76 lek 32.807,35  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 37.776,04 lek 56.713,90  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 47.244,98 lek 70.867,47  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 315.863,58 lek 473.845,21  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 77.047,20 lek 115.620,63  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 195.059,97 lek 256.458,50  - 24%
Viadurini in the Garden
lek 23.522,81 lek 27.709,09  - 15%
Viadurini Living
lek 28.307,12 lek 34.287,49  - 17%
Viadurini in the Garden
lek 67.279,24 lek 94.190,94  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 98.377,20 lek 137.748,02  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 17.642,12 lek 22.924,78  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 49.936,14 lek 71.365,83  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 36.081,61 lek 51.630,59  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 75.153,41 lek 107.447,45  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 129.176,15 lek 184.693,98  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 118.710,48 lek 169.743,03  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 18.738,52 lek 26.812,02  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 47.544,00 lek 67.976,95  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 43.955,77 lek 62.893,63  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 56.713,90 lek 81.133,78  - 30%
Faqe 1 të 2

Stoolet në ambiente të jashtme të përsosura si për mjediset shtëpiake ashtu edhe për ato me kontratë: të përshtatshëm me ngjyra.

Stoolet e larta ose të ulëta në natyrë janë një zgjedhje e mirë për ata që kanë një kopsht të madh ose për ata që kanë nevojë për mobilje të dizajnit modern për biznesin e tyre.

Ndër propozimet tona do të gjeni karriget alumini të pikturuara me një dekoratë që kujton natyrën e personalizueshme për sa i përket ngjyrës. E përkryer për ata që duan linja të thjeshta dhe një stil origjinal.
Stool polietileni të markës së re Rrëshqitje për ata që e duan origjinalitetin. Linjat e bukura, format argëtuese dhe ngjyrat e personalizueshme janë karakteristikat e jashtëqitjeve të propozuara nga Slide. Një shembull është frika e Pijes që kujton formën e një gote koktej.
Për kategorinë në vend të stol të ulët, marka Myyour ofron stool me forma origjinale dhe shumëngjyrësh.

Zgjidhni stolin në natyrë që plotëson më së miri nevojat tuaja dhe nëse keni nevojë për sqarime ose më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në