Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Stoola në natyrë të mbledhura në metal dhe polipropileni të bëra në Itali Annice

Kod: ANNICE
lek 49.936,14 lek 71.365,83 -30%

madein_italy

- +
Material
Polipropileni dhe Metali
Masat
46.5x43.5x92.5 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini in the Garden

Stola të lëmuar në stallë metalike dhe polipropileni të prodhuara në Itali, 2 copë.

Annice është një stool i lartë në natyrë me një dizajn modern dhe novator   e përbërë nga një strukturë metalike e pikturuar në dispozicion në 6 variante ngjyrash dhe një vend me pjesën e pasme të bërë nga polipropileni në dispozicion në 7 variante ngjyrash.
Falë mundësisë së krijimit të kombinimeve të ndryshme të ngjyrave, ky stol mund të përshtatet në mënyrë të përkryer me stilet më të larmishme të mobiljeve. Përveç kësaj, Annice mund të grumbullohet deri në një maksimum prej 6 njësish, duke optimizuar hapësirat më të mira.

Struktura përfundon:
- metal i bardhë i pikturuar;
- metal i pikturuar i zi;
- metal i pikturuar i kuq;
- metal i lyer me patellxhan;
- metal i pikturuar jeshil i errët;
- metal i ngrohtë me lyer gri;

Ngjyrat e sediljes :
- Bardhë;
- rërë;
- e kuqe;
- patëllxhani;
- jeshile të errët;
- gri e ngrohtë;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi