Tekstile Luksoze: Materialet Më Të Mira të Tekstilit në Shtëpi

432 Produkte
Viadurini Living
lek 1.299.336,59 lek 1.624.170,74  - 20%
Viadurini Carpets
lek 40.666,56 lek 60.999,84  - 33%
Viadurini Carpets
lek 52.328,30 lek 78.542,28  - 33%
Viadurini Carpets
lek 32.991,75 lek 49.537,45  - 33%
Viadurini Carpets
lek 32.991,75 lek 49.537,45  - 33%
Viadurini Living
lek 266.525,47 lek 394.505,54  - 32%
Viadurini Carpets
lek 156.885,22 lek 210.040,81  - 25%
Viadurini Carpets
lek 341.579,20 lek 457.269,59  - 25%
Viadurini Textile
lek 10.964,02 lek 15.349,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 14.053,89 lek 19.635,57  - 28%
Viadurini Textile
lek 25.516,28 lek 35.682,91  - 28%
Viadurini Textile
lek 30.001,56 lek 41.962,32  - 29%
Viadurini Textile
lek 13.954,21 lek 19.535,89  - 29%
Viadurini Textile
lek 9.967,29 lek 13.954,21  - 29%
Viadurini Textile
lek 16.047,34 lek 22.426,41  - 28%
Viadurini Textile
lek 12.758,13 lek 17.841,46  - 28%
Viadurini Textile
lek 18.140,47 lek 25.416,60  - 29%
Viadurini Textile
lek 23.423,15 lek 32.792,40  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.665,00 lek 14.950,94  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.964,02 lek 15.349,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 14.053,89 lek 19.635,57  - 28%
Faqe 1 të 9

Tekstil me cilësi të lartë për çdo mjedis: dhomë të gjallë, kuzhinë, banjo dhe dhoma gjumi.

Viadurini ka zgjedhur për ju produktet më të mira në botën e tekstileve shtëpiake me origjinë italiane të cilat karakterizohen nga: materiale me cilësi të lartë dhe mjeshtëri, qëndrueshmëri, rehati dhe dizajn.

Ju do të gjeni tekstil për dhomën e gjumit, si mbulesa duvet, çarçafë dhe jastëk.
Kuzhina dhe tekstili i tavolinës së ngrënies siç janë indet, platformat, peshqirët e çajit / peshqirët e kuzhinës, vrapuesit e tavolinës, pllakatet e Amerikës dhe mbulesat e tavolinave.
Ju do të gjeni tekstile banjo siç janë peshqirët, rrobat e banjës dhe dyshekët e dushit.
Plaids, perde, qilima dhe tapestries ideal për vendosjen dhe bërjen e rehatshme të çdo hapësire të dhomës tuaj të jetesës ose të jetesës.
Më në fund, printimet e imta të rajonit Romagna të Italisë, të bëra me dorë me një proces unik në botë.

Materialet me cilësi më të lartë që përdoren për krijimin e këtyre punimeve janë: liri, pambuku, mëndafshi, jute, garzë, vinyl dhe qeth.

Për çdo informacion mbi kuotat ose produktet, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë Desk Ndihmë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në