Moda Italiane - Luksi i Zejtarisë së Tekstileve të Made in Italy

13 Produkte
Viadurini by Marchi 1633
lek 8.379,53 lek 9.858,26  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 10.294,84 lek 12.111,58  - 15%
Viadurini Textile
lek 12.848,60 lek 15.116,00  - 15%

Moda Tekstile Italiane: çanta, tufa, kuti lapsi, çanta kozmetike dhe fustane salcë të bëra nga artizanët e modelit të bërë në Itali

Në këtë seksion do të gjeni një përzgjedhje të modeleve dhe aksesorëve të modës italiane që i përkasin zejtarisë lartë të tekstilit Made in Italy.

Nga thonj e STAMPERIA Marchi bërë duke përdorur një mjet i projektuar nga Leonardo da Vinçi, në çanta, qese kozmetike dhe salcë gowns bërë të mirën pambuku ose prej liricilësisë më të lartë.

Më e mira e bërë në Itali, mençuria e zejtarisë, historia dhe traditat e modës italiane të përfshira në produktet që kemi zgjedhur për të përfaqësuar më së miri stilin italian në të gjithë botën.

Për çdo informacion, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë Help Desk.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në