Librari Dizajn Modern - të Bërë me Dru të Personalizueshme

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
122 Produkte
Viadurini Classic
lek 298.771,32 lek 351.495,67  - 15%
Viadurini Classic
lek 257.613,24 lek 303.074,40  - 15%
Viadurini Classic
lek 220.958,07 lek 259.950,66  - 15%
Viadurini Living
lek 62.250,61 lek 73.236,01  - 15%
Viadurini Living
lek 77.339,27 lek 90.987,38  - 15%
Viadurini Living
lek 96.061,85 lek 113.013,94  - 15%
Viadurini Living
lek 37.208,18 lek 43.774,32  - 15%
Viadurini Living
lek 120.551,30 lek 141.825,07  - 15%
Viadurini Living
lek 201.129,50 lek 236.622,94  - 15%
Viadurini Living
lek 413.476,75 lek 486.443,24  - 15%
Viadurini Living
lek 852.074,95 lek 1.002.441,11  - 15%
Viadurini Living
lek 944.186,89 lek 1.110.808,10  - 15%
Faqe 1 të 6

Libraritë e dizajnit modern, të lëvizshëm dhe të fiksuar për shtëpi dhe zyra, më të mirat e stilit Made in Italy.

Në këtë seksion kushtuar librarive moderne, do të gjeni forma të pazakonta, materiale inovative, ngjyra të gjalla dhe dizajne të reja në Koleksionin e Dizajnit Viadurini të ofruar me çmime të zbritura në faqen tonë të internetit.
Të gjitha modelet e propozuara janë realizuar nga marka të rëndësishme që përfaqësojnë cilësi të lartë të prodhuar në Itali.

Libraritë në mur
ose libraritë në dysheme të bëra nga pleksigla transparente dhe sipërfaqe të ngurta me format më të larmishme. Më shumë forma gjeometrike për ata që duan linja klasike ose forma origjinale si një mollë, një gjethe ose këpucë për ata që duan të japin një prekje origjinaliteti për orenditë e shtëpisë së tyre.
Por jo vetëm kaq, ne gjithashtu ofrojmë libraritë të montuara në mur që i ngjajnë pikturave. Mobilje perfekte për dhomën tuaj të ndenjes. Ose përmes bashkimit midis gurit natyror Vicenza dhe xhamit ne propozojmë libraritë unike dhe të çmuara të mureve të bëra nga zejtarë të aftë që skulptojnë blloqet e këtij guri me dorë, duke krijuar një mobilje elegant dhe unike të projektuesit.

Zbuloni raftet moderne të librave që i përshtaten më së miri nevojave tuaja dhe nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë gjatë zgjedhjes ose blerjes, mos hezitoni të na kontaktoni përmes bisedës përkatëse ose emailit tonë. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë dhe ju ndihmojë gjatë blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në