Lavamane Qeramike - Made in Italy

187 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 458.096,88 lek 687.145,33  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 321.345,60 lek 482.018,39  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 327.226,30 lek 490.889,28  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 253.069,62 lek 379.654,26  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 209.412,86 lek 314.169,15  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 305.397,92 lek 458.096,88  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 93.094,54 lek 139.641,81  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 31.995,02 lek 48.042,37  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 112.730,11 lek 169.145,00  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 71.266,16 lek 106.949,08  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 95.985,06 lek 144.027,41  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 63.292,32 lek 88.609,25  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 59.305,40 lek 72.960,60  - 19%
Viadurini Bathroom
lek 57.710,64 lek 84.024,30  - 31%
Viadurini Bathroom
lek 59.604,42 lek 86.715,47  - 31%
Viadurini Bathroom
lek 61.498,21 lek 89.605,98  - 31%
Viadurini Bathroom
lek 210.010,91 lek 301.610,35  - 30%
Viadurini Bathroom
lek 70.967,15 lek 102.164,77  - 31%
Viadurini Bathroom
lek 236.623,58 lek 339.884,77  - 30%
Faqe 1 të 4

Prodhuar në Itali lavamanët qeramikë për të furnizuar banjën tuaj me stil të cilësisë së mirë ose klasike.

Një stil unik dhe materiale me cilësi të lartë janë tiparet që ne po kërkojmë për t'ju ofruar vetëm më të mirën!

Modelet e propozuara janë të ndryshme për të përmbushur çdo nevojë tuaj. Lavaman klasik në banak të rrumbullakët ose me vija katrore për ata që i duan linjat gjeometrike. Lavamanët katrorë ose stil vintage për ata që duan t’i japin banjës së tyre një prekje klasike.
Lavamanët qeramikë të shitur në internet nga Viadurini janë funksionalë dhe karakterizohen nga një raport i shkëlqyeshëm cilësi / çmim, rezistent me kalimin e kohës, të bëra me materiale me cilësi të lartë dhe me një dizajn të rafinuar.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni modelin që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Në rast dyshimi ose nëse keni nevojë për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni, stafi ynë do të jetë i lumtur t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në