Made in Italy
-15% ne shporten

Countertop modern i drejtkëndëshit ose lavaman i pezulluar 60x30 cm në Qeramikë - Akt

 • Made in Italy
 • Kod: ACT60
lek 89.306,96 lek 133.960,44 -33%
Material qeramike
Masat 60x30xh 11 cm
Koha e dërgimit 20/25 ditë pune
Peshë 14 kg

Lavaman drejtkëndëshe në qeramikë të bardhë ose me ngjyra me një dizajn modern, prodhuar në Itali.

Në orenditë e banjos, është e nevojshme të zgjidhni elementë që janë funksionalë, por në të njëjtën kohë kanë një vlerë të fortë estetike. Zgjidhja optimale është zgjedhja e artikujve të prodhuar në Itali , siç është lavamani Act, i bërë tërësisht në Itali në qeramikë .
Prodhimi zhvillohet në mënyrën tradicionale , duke u kujdesur për detajet në detaje dhe duke kërkuar stile inovative, duke ruajtur funksionalitetin dhe praktikën.

Aksesorët e përfshirë:
 • kullues qeramike me dalje të lirë
 • sifon i rrumbullakët në bronz të përfunduar me krom
Një nga vlerat e shtuara është mundësia e personalizimit të ngjyrës , duke zgjedhur një gamë të gjerë hije:
 • Mat e bardhe 09
 • Mat i zi 08
 • Antracit mat 82
 • Mat rërë 44
 • Kafe mat 43
 • Gri mat 19
 • Mat akulli 40
 • Indigo mat 38
 • Mat jeshile ushtarake 03
 • Mat fildishi 42
 • Ari 14
 • Mat hiri 41
 • Mat jeshile e hapur 36
 • Trëndafili mat 37
 • Platin 12
Kombinuar me çezmat e duhura, ky produkt është në gjendje të bëjë ndryshimin, duke revolucionarizuar mobiljet e banjës.

Koleksioni Act përfshin një seri lavamanësh për kursimin e hapësirës, të dizajnuara për banjo me madhësi të vogël, të cilat megjithatë nuk duan të bëjnë kompromise për orenditë cilësore.
Ky artikull mund të përdoret si në mbështetje ashtu edhe në pezullim.
Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në