Made in Italy

Console Wash Basin në Kolonën e Vjetër në Qeramikë Made in Italy - Marwa

 • Made in Italy
 • Kod: MARWALAV
lek 76.356,35 lek 89.831,01 -15%
Material qeramike
Koha e dërgimit 4 javë pune

Lavatrice tastierë në kolonë të bërë në Itali në stilin e bardhë ose të zi qeramike, të cilësisë së mirë, Marwa.

Stili i këtij lavamani konzoll mund të përkufizohet si neoklasik: dizajni dhe linjat retro sjellin në mend atmosferat Victorian , Barok dhe të gjerë . Marwa është bërë tërësisht në Itali në qeramikë të zezë ose të bardhë, sipas dëshirës. Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, siç është:
 • i fortë
 • veshin rezistent
 • lehtë për tu pastruar
 • hypoallergenic
Tri madhësi të ndryshme janë në dispozicion:
 • L 105 x D 60 x H 58 cm me vrimat e sipërme të 1-3 çezmave - L 10550 mm;
 • L 69 x D 53,5 x H 57,5 cm me pllakë me llak për buzë 1-3 vrimat e çezmës - L 690 mm;
 • L 65 x D 49 x H 24 cm me tabelë me skaj 1-3 vrimat e çezmës - L 650 mm.
Zgjedhja e kujdesshme e materialeve dhe harmonia e përsosur e formave dhe proporcioneve e bëjnë këtë artikull të përsosur për të dekoruar çdo stil banjo.

NB: Kompleti fiksues i përfshirë në çmim.
Apsezmat, sifoni dhe çdo pajisje shtesë nuk përfshihen në çmim. Nëse dëshironi t'i blini ato, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në