Made in Italy

Console banjo L69 cm në këmbë në Qeramikë të Vjetër të Vjetër, e bërë në Itali - Marwa

 • Made in Italy
 • Kod: MARWA2
lek 204.615,60 lek 255.769,50 -20%
Masat Top: L 69 x D 53.5 x H 24,5 cm Baza: L 60 x W 47 x H 76 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune
Material i sheshtë qeramike
Materiali bazë metal

Console qeramike e bardhë e bardhë me këmbë metalike Marwa, e bërë në Itali


Stili i këtij lavamani konzoll mund të përkufizohet si neoklasik: dizajni dhe linjat retro sjellin në mend atmosferat Victorian , Barok dhe të gjerë . Marwa është tërësisht e punuar me dorë në Itali në qeramikë të bardhë. Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, siç është:
 • i fortë
 • veshin rezistent
 • lehtë për tu pastruar
 • hypoallergenic
Lavamani është në qeramikë me 1 ose 3 vrima çezme (specifikoni kur porositni) dhe është i gjatë 650 mm. Baza është bërë prej metali të përfunduar të nikelit.
Kombinimi i duhur i qeramikës dhe metaleve e bën këtë tastierë ideale për të dekoruar çdo stil banjo.

NB: Kompleti fiksues i përfshirë në çmim.
Apsezmat, sifoni dhe çdo pajisje shtesë nuk përfshihen në çmim. Nëse dëshironi t'i blini ato, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në