Qilima Moderne - Stil Bashkëkohor

110 Produkte
Viadurini Living
lek 1.299.336,59 lek 1.624.170,74  - 20%
Viadurini Carpets
lek 40.666,56 lek 60.999,84  - 33%
Viadurini Carpets
lek 52.328,30 lek 78.542,28  - 33%
Viadurini Carpets
lek 32.991,75 lek 49.537,45  - 33%
Viadurini Carpets
lek 32.991,75 lek 49.537,45  - 33%
Viadurini Living
lek 266.525,47 lek 394.505,54  - 32%
Viadurini Carpets
lek 156.885,22 lek 210.040,81  - 25%
Viadurini Carpets
lek 341.579,20 lek 457.269,59  - 25%
Viadurini Bathroom
lek 9.867,62 lek 13.655,20  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 9.867,62 lek 13.655,20  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 9.568,60 lek 13.156,83  - 27%
Viadurini Bathroom
lek 9.568,60 lek 13.156,83  - 27%
Viadurini Carpets
lek 12.160,10 lek 18.140,47  - 33%
Viadurini Carpets
lek 227.752,69 lek 314.298,71  - 28%
Viadurini Carpets
lek 227.752,69 lek 314.298,71  - 28%
Viadurini Carpets
lek 111.434,35 lek 153.779,42  - 28%
Viadurini Carpets
lek 111.434,35 lek 153.779,42  - 28%
Viadurini Carpets
lek 111.434,35 lek 153.779,42  - 28%
Viadurini Carpets
lek 335.000,78 lek 462.301,09  - 28%
Viadurini Carpets
lek 227.752,69 lek 314.298,71  - 28%
Faqe 1 të 3

Qilima për dhomën e ndenjes, të bëra me dorë dhe të personalizueshme për luksin e vërtetë Made in Italy.

Ndër propozimet tona do të gjeni qilimat e design të bëra me lesh shumëngjyrësh dhe jute për ata që e duan ngjyrën dhe duan të japin një prekje të veçantë në zonën e tyre të jetesës. Ose qilima prej kanili dhe kërpi me madhësi të personalizueshme dhe për të përfunduar qilima polipropileni për ata që e duan dizajnin modern për sallonin e tyre.

Funksioni parësor i një qilima është ta bëjë dhomën ku vendoset më e mirëpritur. Por si mund të zgjedhim një ideal për çdo dhomë në shtëpi?
Gjëja e parë që duhet t'i kushtojmë vëmendje është vendosja e tapetit. Ka doormat klasike që janë vendosur në hyrje, të pajisura me shpohet të mëdha për të na lejuar ne dhe të ftuarit tanë të pastrojmë këpucët para se të hyjnë. Atëherë ka nga ato qilima të bukura të dhomave të gjalla që me ngjyrat dhe teksturat e tyre japin atmosferë dhe plotësojnë natyrshëm dekorimin e dhomës. Kushtojini vëmendje dimensioneve dhe ngjyrave.
Këshilla që do të donim të jepnim është të mos blini tapete të mëdha shtesë për dhomën e ndenjes dhe dhomën e gjumit, ose shumë të vogla.
Në rastin e parë ne do të duhet të sigurohemi që divan ose shtrati janë pozicionuar sipër tapetit me pasojën e prishjes së tij. Në rastin e dytë rreziku është të blini një qilim që është shpërndarës dhe jo shumë i rëndësishëm brenda dhomës.

Pyetni stafin tonë për këshilla përpara se të blini ndonjë nga artikujt tonë të katalogut. Ato që ne ofrojmë për shitje në internet janë të gjitha të bëra me dorë me materiale cilësore, dizajn modern dhe më shumë ose më pak ngjyra gusty. Një përzgjedhje e gjerë e qilimave të përsosura për ta bërë shtëpinë tuaj sa më komode dhe me ngjyra sa të jetë e mundur.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në