Lavamane Vintage për Banjën me një Ambient Retro - me Cilësi të Lartë

Lavamanë vintage të bëra me modele të varura dhe lavaman banjoje konsol për një prekje të viteve '50 në banjën e shtëpisë. Lavaman banjosh vintage m...
Lexoni të gjitha
29 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 72.244,55 lek 90.305,68  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 90.668,80 lek 113.336,00  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 85.393,81 lek 106.742,26  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 78.819,18 lek 98.523,97  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 64.370,26 lek 80.462,83  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 59.095,27 lek 73.869,09  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 83.253,23 lek 104.066,54  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 183.401,73 lek 229.252,17  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 199.914,78 lek 249.893,47  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 454.032,07 lek 567.540,09  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 305.644,09 lek 382.055,11  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 124.765,17 lek 155.956,46  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 436.754,54 lek 545.943,18  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 229.882,88 lek 287.353,60  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 223.308,24 lek 279.135,31  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 256.181,42 lek 320.226,78  - 20%
Faqe 1 të 2
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në