Tavolina që Zgjaten - Dizajni Made in Italy

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0

Tavolinat e ngrënies të zgjatura të projektuara dhe të konceptuara për të qenë elementë dizajni unik dhe të paimitueshëm, një tipar tipik i një tavoline të zgjatur të bërë nga mjeshtrit ekspertë italianë. Stilet, format dhe materialet me cilësi të lartë karakterizojnë gamën tonë (dru i fortë, qelqi, drurë të çmuar) duke garantuar cilësi për çdo tavolinë zgjatuese Viadurini.

471 Produkte
Viadurini Living
lek 178.082,88 lek 222.603,60  - 20%
Viadurini Living
lek 179.987,52 lek 224.984,40  - 20%
çmimi i mëparshëm: lek 224.984,40
Viadurini Living
lek 258.893,60 lek 323.617,00  - 20%
Viadurini Living
lek 87.749,01 lek 109.686,26  - 20%
Viadurini Living
lek 129.990,98 lek 162.488,72  - 20%
Viadurini Living
lek 169.444,02 lek 211.805,04  - 20%
Viadurini Living
lek 222.569,60 lek 278.211,99  - 20%
çmimi i mëparshëm: lek 271.154,66
Viadurini Living
lek 169.444,02 lek 211.805,04  - 20%
Viadurini Living
lek 137.405,44 lek 171.756,79  - 20%
Viadurini Living
lek 149.649,49 lek 187.061,85  - 20%
Viadurini Living
lek 131.147,36 lek 163.934,21  - 20%
Viadurini Living
lek 120.535,85 lek 150.669,82  - 20%
Viadurini Living
lek 179.987,52 lek 224.984,40  - 20%
Viadurini Living
lek 184.545,02 lek 230.681,28  - 20%
Viadurini Living
lek 303.924,50 lek 379.905,62  - 20%
Viadurini Living
lek 233.929,35 lek 292.411,69  - 20%
Viadurini Living
lek 214.406,90 lek 268.008,62  - 20%
Faqe 1 të 20

Tavolina ngrënieje të zgjatshme Dizajn i prodhuar në Itali për dhomën e ngrënies dhe dhomën e ndenjes

Tavolinë ngrënieje e zgjatur për tu mobiluar me një stil modern dhe bashkëkohor.

Tavolinat e zgjeruara të dhomës së ngrënies të paraqitura në këtë seksion të katalogut tonë online ofrojnë avantazhin e zënë pak hapësirë dhe zgjatjen kur është e nevojshme për të organizuar darka të mrekullueshme me miqtë. Dhe nëse dëshironi t'i kombinoni ato me karrige interesante, mos harroni të vizitoni seksionin e faqes tonë kushtuar atyre.

Ndër propozimet tona ka forma katrore, ovale, të rrumbullakëta ose drejtkëndëshe të rregullueshme në gjerësi deri në 3 metra, të disponueshme në dimensione të ndryshme me këmbë në çelik dhe dru.

Tavolina të zgjerueshme: Elegancë dhe praktike italiane

Tavolina të zgjatura nga materiale të cilësisë së lartë për organizimin e darkave me familjarët dhe miqtë me një tavolinë funksionale, dizajner.

Eleganca e përjetshme takohet me funksionalitetin në gamën tonë të tavolinave të zgjatura, të përshtatshme në mënyrë të përkryer për të ndenjur nga 4 deri në 12 persona (deri në 20), duke reflektuar dizajn të rafinuar italian dhe komoditet.

Tabelat zgjatuese të bëra me porosi: mjeshtëria takohet me personalizimin

Për ata që kërkojnë një shprehje të personalizuar të dizajnit, propozimet tona të bëra me porosi ofrojnë një mundësi unike për të krijuar një hapësirë që flet drejtpërdrejt me stilin dhe nevojat tuaja, duke kombinuar mjeshtërinë dhe përshtatshmërinë e personalizueshme në tavolinat tona të bëra me porosi të zgjerueshme.

Tavolina qelqi të zgjerueshme: Moderniteti dhe transparenca në hapësirën tuaj

Moderniteti takon transparencën në pjesën e sipërme të xhamit, duke e kthyer çdo vakt në një rast të veçantë. Ata kapin dritën dhe amplifikojnë hapësirën, duke premtuar një atmosferë bashkëkohore dhe komode në tavolinat tona prej xhami të zgjatshme.

Tavolina qeramike të zgjerueshme: Stili i qëndrueshmërisë dhe avangardës

Kombinimi i qëndrueshmërisë dhe stilit avangardë zbulohet në krijimet tona qeramike, duke ofruar forcë shembullore dhe estetikë të fundit për elegancë të përjetshme në tavolinat tona të zgjatura prej qeramike.

Tavolina zgjatuese prej druri: ngrohtësia dhe tradita në një dizajn inovativ

Ngrohtësia dhe origjinaliteti i drurit bashkohen në një dizajn inovativ me propozimet tona prej druri, duke sjellë një prekje të traditës dhe natyralitetit në estetikën bashkëkohore të brendshme tuaj në tavolinat tona të zgjatura prej druri.

Tavolina zgjatuese prej mermeri: luks dhe përsosje

Mermeri, një simbol i luksit dhe i rafinimit, mishërohet në sipërfaqe të bukura dhe të qëndrueshme që përmirësojnë çdo dhomë ngrënieje me elegancë të përjetshme në tavolinat tona të zgjatura prej mermeri.

Tavolina të Rrumbullakëta të Zgjerueshme: Qetësi në një dizajn rrethor

Forma rrethore, simbol i unitetit dhe barazisë, merr jetë me elegancë në koleksionin tonë. Këto tavolina, pika të vërteta takimi, zgjerohen sipas numrit të të ftuarve, duke siguruar në tryezat tona tavolina të rrumbullakëta të zgjatura një përshtatshmëri të jashtëzakonshme pa sakrifikuar estetikën.

Tabelat ovale të zgjerueshme: Eleganca e lëngshme e formave të buta

Eleganca e kthesave takohet me prakticitetin në tavolinat tona ovale, të cilat mishërojnë butësinë dhe rrjedhshmërinë. Këto tavolina janë një ftesë për momente të përbashkëta rehati, duke sjellë një prekje të hirit të sofistikuar në dhomën tuaj të ngrënies, ndërkohë që mbeten jashtëzakonisht të adaptueshme ndaj hapësirave dinamike të jetesës në tavolinat tona ovale të zgjatura.

Zgjidhni një tavolinë ngrënieje moderne të zgjatur që i përshtatet stilit të hapësirës suaj të jetesës. Dhe nëse keni nevojë për këshilla ose më shumë informacion, na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes dhe t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja.
 

Tavolina

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë