Lavamane Prej Guri Punuar me Dorë - Design Prodhuar në Itali

  • Komente :
  • : 4,9
235 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 244.398,08 lek 342.177,24  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 49.537,45 lek 69.372,37  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 80.934,44 lek 113.328,14  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 94.091,27 lek 131.767,65  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 64.388,73 lek 90.104,35  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 57.810,31 lek 80.934,44  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 49.537,45 lek 69.372,37  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 140.339,52 lek 196.455,39  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 140.339,52 lek 196.455,39  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 205.326,28 lek 291.563,31  - 30%
Viadurini Bathroom
lek 56.713,90 lek 75.452,42  - 25%
Faqe 1 të 10

Një legen guri është një mobilje unike, e cila mund ta kthejë banjën tuaj në një ambient të veçantë.

Ai gjithashtu ka cilësinë e rrallë për t'u bërë edhe më i bukur me kalimin e kohës, duke marrë patinën karakteristike.

Nëse i doni materialet natyrore, dekorimi i banjës suaj me një pellgje projektuesi guri natyror është zgjidhja ideale për të kompletuar mobiljet tuaja të banjës. Në viadurini do të gjeni disa lavamanë guri me çmime të përballueshme dhe në veçanti një gamë të gjerë gurësh të ndryshëm dhe të veçantë, të tilla si mermeri , guri i lumit dhe basalti i zi.
Pellgjet e larjes në këmbë ose pellgu i countertopit format janë të ndryshme dhe të ndryshme për të përmbushur çdo nevojë, formë konike për lavamanë të pavarur dhe forma më klasike të rrumbullakëta , ovale ose katrore për pellgjet e larjes së countertopit.
Vëmendja e vetme që u nevojitet këtyre pellgjeve prej guri është të përdorin vetëm ujë për pastrim ose produkte neutrale të bëra posaçërisht për pastrimin e gurëve natyralë, duke shmangur produktet me bazë acidi.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni në adresën tonë të postës elektronike ose numrin tonë të telefonit, satff ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë në zgjedhjen e lavamanit të duhur për banjën tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në