Dizajn modern rrumbullakët pellgje countertop onyx Arlie, lavaman i punuar me dorë

  • Kod: ARLIE
lek 58.052,28 lek 68.296,80 -15%
Material oniks
Masat 45x45x15 cm
Koha e dërgimit 7 dite pune
Peshë 30 kg
Lavaman i rrumbullakët me oniks Arlie

Ngjyra:
oniks

Për shkak se ato janë pjesë unike, secili artikull është i ndryshëm nga të tjerët për nuancat e ngjyrave dhe format.
Për këtë arsye, fotografia e treguar duhet të konsiderohet indikative. Processshtë e mundur në procesin e porositjes të kërkoni foton e saktë të artikullit përpara se të dërgohet.
Produktet e kësaj linje janë bërë tërësisht prej guri natyror si mermeri, oniksi, guri vullkanik, guri i lumit.
I punuar me dorë.

Për të siguruar integritetin dhe qëndrueshmërinë e produktit në kohë është e nevojshme të zbatohet periodikisht trajtimi i papërshkueshëm nga uji (furnizuar së bashku me artikullin) në pjesën e brendshme dhe në skajet e lavamanit. Aplikimi i parë duhet të bëhet në kohën e marrjes së lavamanit, para se ta përdorni dhe përsëritni trajtimin një herë në 1/2 muaj.
Paketa e trajtimit e ofruar përmban 200 ml produkt dhe është e mjaftueshme për rreth një vit.

P USRDORIMI DHE MIRTMBAJTJA : Për pastrimin e këtyre lavamaneve është e nevojshme të përdoren detergjentë specifikë për gur natyror dhe mermer, të cilat nuk përmbajnë substanca gërryese. Produkti duhet të aplikohet me një sfungjer të butë dhe delikat, i cili nuk gërvishtet ose prish sipërfaqen.

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në