Kolltuqe Pëlhure për Kopësht - Prodhuar në Itali Luksoze Mobiljesh për Jashtë

17 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 94.988,32 lek 100.515,19  - 5%
Viadurini in the Garden
lek 369.088,94 lek 490.091,90  - 25%
Viadurini in the Garden
lek 127.083,02 lek 179.112,29  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 215.891,61 lek 280.679,03  - 23%

Kolltuqe prej pëlhure të veshur me ambiente të jashtme, ideale për buzë pishinës ose kopshtit

Në këtë seksion do të gjeni një përzgjedhje kushtuar të gjitha atyre kolltukëve të kopshtit ose tarracës të bëra kryesisht me materiale tekstili si pëlhura.
Rezistente dhe me cilësinë më të lartë, materialet e përdorura janë krijuar për t'i bërë ballë jo vetëm motit të keq, por edhe ndryshimeve të papritura të temperaturës dhe diellit.

Provoni komoditetin e një kolltuku të veshur me kanavacë, komoditeti i kombinuar me modelin do ta bëjë unike çdo moment të kaluar jashtë shtëpisë tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në