Rubineteri - Made in Italy

311 Produkte
Viadurini Taps
lek 251.275,50 lek 355.533,42  - 29%
Viadurini Taps
lek 90.901,73 lek 128.578,10  - 29%
Viadurini Taps
lek 86.017,75 lek 121.700,68  - 29%
Viadurini Taps
lek 173.530,61 lek 245.494,48  - 29%
Viadurini Taps
lek 239.613,77 lek 339.087,38  - 29%
Viadurini Taps
lek 27.111,04 lek 37.975,40  - 29%
Faqe 1 të 7

Çezmat e banjës dhe mikserët e nënshkruar nga markat kryesore italiane - Projektimi i prodhuar në Itali.

Në katalogun tonë mund të gjeni çezmat e bidetit me dizajn modern për t'i dhënë një stil stil banjës tuaj.
Çezmat e pellgut me përfundime kromi në stilin e cilësisë së mirë ose dizajn modern dhe çezmat e sensorit klasik ose të integruar me fotocelë që ju lejon të përdorni ujin.
Për më tepër, çezmat e mikserit të dushit dhe çezmat e mikserit të banjës në mur ose buzë pishinës me miksera termostatike, kështu që do të jetë më e lehtë për të mbajtur temperaturën e ujit konstante gjatë gjithë kohëzgjatjes së dushit.

E gjithë kjo e bërë me materiale me cilësi të lartë 100% prodhuar ne Itali.
Ju keni një zgjedhje të gjerë, do të gjeni çezmat me ngjyrë të zezë, argjend, ari dhe të bardhë.

Për të përfunduar blerjen mund të blini edhe mobilje banjo bashkëkohore të bukura drejtpërdrejt në internet që mund t'i gjeni në kategorinë tonë të veçantë. Stafi ynë mbetet në dispozicionin tuaj të plotë përmes bisedës ose adresës së postës elektronike për t'ju përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja ose për të përgatitur një vlerësim të veçantë për ju. Përfitoni nga ofertat tona dhe shikoni në katalogun tonë të plotë në internet për të furnizuar banjën tuaj!

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në