Made in Italy

Çezmat e urës për lavaman në tunxh klasik të punuar me dorë - Fioretta

 • Made in Italy
 • Kod: FIORETTA3
lek 85.104,65
Material bronzi i rëndë
Koha e dërgimit 4 javë pune
Lartësia (cm) 24.5

Çezmë urë në stilin klasik për lavaman të bërë prej bronzi të punuar me dorë të bërë në Itali.

Kjo njësi e rafinuar mini urë për lavaman me kapak dhe zinxhir është bërë tërësisht me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në bronzi të rëndë , të hedhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe të mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme me ngjyra të ndryshme.
Veçori është dhënë nga modeli i dikurshëm me doreza fluturash tipike të viteve 1800, ideale për dashamirët e shpirtit retro .
Produkti është me krenari për një dizajn unik dhe ekskluziv të bërë në Itali , me materiale me cilësi premium dhe detaje të personalizuara të bëra në qeramikën më të mirë italiane.

Çezmat e këtij koleksioni godasin për shprehjen maksimale të elegancës dhe përsosjes . Çezmat me një shije të cilësisë së mirë të përjetshme, perfekte për mobilimin e zonave luksoze të banjës me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali.

Në dispozicion në përfundime të shumta :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • tunxh i lëmuar;
 • nikel i zi
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presion i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni lëndë gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eleminuar shkallën e gëlqeres ne rekomandojmë produkte dhe bazën e acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që të lahet dhe thahet sipërfaqja me kujdes.
Shënim: Janë të pajisura me selitë e diskut të qeramikës. Mjeshtëria e produkteve lejon një fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra personalisht.
Furnizimi me çezmat dhe mobiljet e koordinuara të banjës të së njëjtës linjë është në dispozicion. Na kontaktoni për një vlerësim duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Kullimi nuk është përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në