Tavolina Takimesh - i Përshtatshëm në Madhësi dhe Përfundon

Tavolina takimi prej melamine në formë drejtkëndëshe, ovale ose të rrumbullakët. Tavolina salla takimesh në stil modern që mund të personalizohen në çdo detaj. Tavolina takimesh zyre projektuese e prodhuar në Itali.
6 Produkte

Dizajnimi i tabelave të zyrave në stilin modern ose klasik, drejtkëndëshe ose të rrumbullakët - ovale.

A jeni një kompani dhe ju duhet të mobiloni dhomën tuaj të takimeve me një stil unik dhe modern? Pavarësisht nëse jeni një shumëkombëshe, pavarësisht nëse jeni një kompani e vogël ne nga Viadurini i kemi mobiljet perfekte për ju!
Falë bashkëpunimit tonë me kompaninë Della Rovere, ne ju propozojmë në këtë pjesë tabelat më të mira të dhomave të takimeve.

Fuqia e këtyre tabelave është pa dyshim mundësia për të rregulluar matjet, ngjyrën dhe çdo pajisje shtesë. Format e propozuara janë të ndryshme, ne kemi formën klasike drejtkëndëshe të pasuruar, në disa raste, nga vrimat qendrore për të dhënë një prekje të butësisë në tryezë, ose për një tabelë zgjedhjeje më origjinale me një formë ovale.
Pjesët e sipërme janë prej melamine, ndërsa këmbët janë prej MDF ose çeliku në varësi të modelit të zgjedhur.

Zgjidhni të dekoroni dhomën tuaj të takimeve me një stil unik dhe elegant. Këto tabela do ta bëjnë hapësirën tuaj të rehatshme dhe të sofistikuar. Një dizajn origjinal dhe modern për të lënë pa frymë klientët dhe punonjësit tuaj.
Dhe nëse po kërkoni ide për karriget apo kolltuqet që të përputhen me këto tryeza takimesh për zyrën tuaj, ju rekomandojmë të hidhni një sy në seksionet kushtuar atyre.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në