Ndriçimi - Llambadarë Modernë

33 Produkte
Viadurini Lighting
lek 110.936,00 lek 155.290,46  - 29%
Viadurini Living
lek 2.498.601,53 lek 3.123.251,91  - 20%
Viadurini Lighting
lek 361.115,10 lek 498.338,83  - 28%
Viadurini Lighting
lek 718.143,61 lek 987.255,60  - 27%
Viadurini Lighting
lek 408.758,77 lek 561.916,23  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.047.762,05 lek 1.440.314,01  - 27%
Viadurini Lighting
lek 612.490,28 lek 841.932,43  - 27%
Viadurini Lighting
lek 387.628,10 lek 532.851,59  - 27%
Viadurini Lighting
lek 178.613,93 lek 263.097,72  - 32%
Viadurini Lighting
lek 235.925,87 lek 327.936,97  - 28%
Viadurini Lighting
lek 161.569,85 lek 224.582,09  - 28%
Viadurini Lighting
lek 290.347,30 lek 403.582,75  - 28%
Viadurini Lighting
lek 480.921,98 lek 668.481,57  - 28%
Viadurini Lighting
lek 199.644,92 lek 277.506,44  - 28%
Viadurini Lighting
lek 199.644,92 lek 277.506,44  - 28%
Viadurini Lighting
lek 121.601,00 lek 169.025,39  - 28%
Viadurini by Sideform
lek 62.494,94 lek 71.515,35  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 37.477,03 lek 42.983,96  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 128.777,45 lek 147.515,97  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 65.684,47 lek 75.253,08  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 25.914,97 lek 29.652,71  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 46.646,95 lek 53.449,62  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 49.338,11 lek 56.564,40  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 24.519,54 lek 28.033,02  - 13%

Llambadarët modernë për të ndriçuar çdo lloj ambienti përfshirë: kuzhinë dhe dhomë gjumi me një dizajn unik dhe të bërë në Itali.

Do produkt zgjidhet me kujdes nga stafi ynë, në mënyrë që të ofrojë vetëm zgjidhjet më të mira për një ndriçim inovativ, duke propozuar llambadarë modernë që japin dritën e duhur në dhomat tuaja dhe mobiljet tuaja. Falë materialeve të përdorura me cilësi të lartë dhe për të bërë në markë Itali ju mund të jeni i sigurt që secili produkt i kategorisë do të jetë në gjendje të plotësojë secilën prej nevojave tuaja.
Zbuloni të gjitha propozimet dhe zgjidhni llambadarin tuaj në varësi të formës dhe materialit që është më i përshtatshmi për nevojat tuaja. Do të gjeni forma të ndryshme, nga ato më klasike deri tek materialetekstravagante dhe inovative, nga rrëshira në metalin që kalon nga druri dhe pëlhura.

Mos dilni për të kontaktuar stafin tonë për ndonjë pyetje dhe na lejoni t'ju ndihmojmë në blerjen e llambadarit tuaj në një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë. Me vetëm disa klikime do të merrni një pjesë të bukur mobiljesh në përputhje me shijen e të gjithë familjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në