Mbajtëse Shishe për Dysheme dhe Mur Punuar nga Druri - Dizajn Italian

38 Produkte
Viadurini Living
lek 19.676,58 lek 23.148,92  - 15%
Viadurini Living
lek 54.554,29 lek 64.181,52  - 15%
Viadurini Living
lek 48.149,76 lek 56.646,77  - 15%
Viadurini Living
lek 10.725,66 lek 12.618,43  - 15%
Viadurini Living
lek 20.062,40 lek 23.602,83  - 15%
Viadurini Living
lek 12.346,09 lek 14.524,81  - 15%
Viadurini Living
lek 12.346,09 lek 14.524,81  - 15%
Viadurini Living
lek 10.802,83 lek 12.709,21  - 15%
Viadurini Living
lek 11.420,14 lek 13.435,45  - 15%
Faqe 1 të 2

Mbajtëse shishesh prej druri me dizajn modern ose mbajtëse dyshemeje për të mbajtur shishet në kuzhinë ose bodrum.

Në këtë seksion të faqes sonë do të gjeni mbajtëset perfekte të shisheve për të mbajtur shishet e verës në rregull në kuzhinën tuaj.
Dizajni italian është protagonisti i vërtetë i këtyre objekteve.

Në katalogun tonë ka modele të ndryshme të rafteve të verës , ato nga toka prej druri për një prekje të cilësisë së mirë ose metakrilat me bazë druri për ata që e duan modernitetin.
Raft shishe prej druri ose metakrilati të montuar në mur me formën klasike drejtkëndore ose me formën më origjinale të valëzuar.
Gjeni të gjitha propozimet tona në Koleksionin Viadurini Living në faqen e markës së faqes sonë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në