Rubineteri për Bidet - Ngjyra e Artë, Argjend Ose e Zezë

61 Produkte
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 83.824,96 lek 115.451,18  - 27%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 47.145,30 lek 64.917,00  - 27%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 47.145,30 lek 64.917,00  - 27%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 47.145,30 lek 64.917,00  - 27%
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Taps
lek 81.034,10 lek 114.723,56  - 29%
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Taps
lek 86.017,75 lek 121.700,68  - 29%
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Taps
lek 97.579,82 lek 138.146,71  - 29%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Taps
lek 41.364,27 lek 58.508,02  - 29%
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Made in Italy
-15% ne shporten
Faqe 1 të 3

Çezmat e bidetit në stilin italian në bronz dhe çelik në ngjyrë ari, të zezë ose argjendi.

Markat italiane që përdorin materiale me cilësi të lartë të prodhuara në Itali për prodhim.
Përsosja në forma dhe teknologjitë inovative për funksionimin janë fjalët kryesore që karakterizojnë këto miksera për bidet.
Përfundime të kromuara dhe dizajn modern për një stil të banjës suaj.

Zgjidhni rubinetin bidet që plotëson më mirë nevojat tuaja pa lënë pas dore materialin me të cilin është bërë. Zgjidhni materialin më të përshtatshëm për çezmat tuaja të banjës.
Dhe nëse keni ndonjë dyshim ose shqetësim, mos hezitoni të na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit të blerjes duke iu përgjigjur pyetjeve tuaja ose duke bërë një vlerësim të personalizuar.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në