Made in Italy

Çezmat e cilësisë së mirë të bidetit në tunxh të cilësisë së mirë me 3 vrima Prodhuar në Itali - Elisea

 • Made in Italy
 • Kod: ELISEA4
Lekë 62,900 Lekë 78,625 -20%
Material tunxh
Masat P 10 x H 9 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Rubineti i bidetit prej bronzi me 3 vrima me dizajn të cilësisë së mirë Elisea, i prodhuar në Itali.

Elisea është një set fantastik bidete me 3 vrima me kullim, prej bronzi.
E punuar me dorë në Itali me materiale të cilësisë së lartë.
Falë stilit të tij të lë pa frymë dhe dizajnit të rishikuar vintage, do të jetë perfekte të jeni protagonisti i banjës tuaj.

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakri mat.
NB: Furnizohet me vida të diskut qeramike, komplet fiksimi dhe kullues në të njëjtën ngjyrë si çezmat.

Referencat e qarta të stilit francez karakterizojnë linjën Elisea. Dizajni parizian ka qenë gjithmonë sinonim i klasit dhe elegancës , aspekte të cilat falë këtij koleksioni transferohen në arredimin e ambientit të banjës. Aksesorë luksoz , për t'u kombinuar me lavamanë, vaskë, dushe dhe bidete vintage.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës nga e njëjta linjë , tualet, bidet, lavaman / lavaman konsol, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro