Made in Italy

Çezmat e cilësisë së mirë të tunxhit Bidet Dorëzimi i brendshëm Made in Italy - Katerina

 • Made in Italy
 • Kod: KATERINA8
Lekë 41,103 Lekë 45,670 -10%
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Rubineti i bidetit Katerina me dispenzim të brendshëm bronzi, prodhim italian.

Katerina është një komplet bidet delikat me 3 vrima me mbetje dhe furnizim të brendshëm.
Është prej bronzi dhe i punuar me dorë në Itali . Materialet e zgjedhura janë të çmuara dhe të cilësisë së shkëlqyer.

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakri mat.
NB: Furnizohet me vida me disqe qeramike, komplet fiksimi dhe kullues në të njëjtën ngjyrë si çezmat.

Çezmat e koleksionit Katerina përbëjnë shprehjen maksimale të elegancës dhe rafinimit . Çezmat me një shije të përjetshme vintage, perfekte për dekorimin e zonave luksoze të banjove . Të gjitha me garancinë e cilësisë dhe besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës nga e njëjta linjë , tualet, bidet, lavaman / lavaman konsol, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro