Qirinjtë e Shtëpive Luksoze Natyrore - Dekorative, Aromatike dhe me Ngjyra

15 Produkte
Viadurini Handmade Candles
lek 7.375,79 lek 11.063,70  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 31.695,99 lek 47.544,00  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 18.040,81 lek 27.111,04  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 38.075,07 lek 57.112,60  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 20.034,26 lek 30.101,23  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 5.980,37 lek 8.970,57  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 21.728,70 lek 32.593,06  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 9.668,28 lek 14.552,25  - 34%
Viadurini Handmade Candles
lek 6.379,07 lek 9.568,60  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 24.021,18 lek 36.081,61  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 10.066,97 lek 15.150,29  - 34%
Viadurini Handmade Candles
lek 6.977,10 lek 10.465,66  - 33%
Viadurini Handmade Candles
lek 22.027,72 lek 33.091,41  - 33%

Qirinj normale dhe aromatikë ideal për dekorime ose si pajisje arreduese.

Për të ndryshuar atmosferën e shtëpisë në një çast, ndonjëherë mjafton edhe një qiri i thjeshtë.  

Qirinjtë, nëse pozicionohen në mënyrë kritike në shtëpi, janë pajisje të vërtetë mobilimi me një dizajn modern .
Qirinjtë e gjatë ose të gjerë mund të zgjasin ose zgjerojnë një dhomë nëse pozicionohen si duhet.
Ato janë gjithashtu një ikonë klasike e atmosferave intime dhe romantike. Ideale për krijimin dhe dhënien e një toni të ngrohtë në dhomën në të cilën ndizen.
Ato mund të përdoren si dekorime për mjedisin falë ngjyrave dhe formave të veçanta.

aromatike qirinj në vend të kësaj ato janë një objekt klasik dekorativ si ideal për të parfumosur dhe i japin një atmosferë dhe aromë krejt tjetër dhomës.

Për çdo pyetje ose informacion kontaktoni shërbimin tonë të klientit Help Desk, ne do të jemi të lumtur t'ju përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në