Made in Italy

2 Qirinj katrorë me madhësi të ndryshme në dyll të bëra në Itali - Adelle

 • Made in Italy
 • Kod: ADELLE
lek 15.509,78 lek 18.246,80 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 14 - 14
Thellësia (cm) 14 - 14
Lartësia (cm) 26 - 14

Përbërja e 2 qirinjve moderne të madhësive të ndryshme të bëra nga dylli dhe të disponueshme në ngjyra të ndryshme Made in Italy.

Përbërja moderne që përfshin dy qirinj dylli të madhësive të ndryshme, të disponueshme në 2 textures të ndryshme dhe në 7 ngjyra për të lejuar që kjo pjesë e mrekullueshme e mobiljeve të përshtatet në çdo ambient dhe çdo stil mobiljesh, duke e bërë atë elegante dhe moderne në të njëjtën kohë.
Përbërja Adelle është projektuar dhe krijuar nga profesionistë italianë të cilët kanë punuar me dorë duke prodhuar produkte duke u kujdesur për to në detajet më të vogla që nga viti 1905 dhe duke përdorur materiale të papërpunuara të zgjedhura dhe të certifikuara për të siguruar një cilësi të lartë dhe plotësisht të prodhuar në Itali produktin përfundimtar.

Dimensionet e qirinjve:
 • L 14 x W 14 x H 26 cm, 1 fitil
 • L 14 x W 14 x H 14 cm, 1 fitil

Tekstet e disponueshme:
 • efekt mermeri;
 • efekt i gërvishtur.

Ngjyrat e disponueshme:
 • të bardhë;
 • ivory;
 • Orange;
 • kuqe;
 • blu;
 • bërci;
 • Gri.

Paralajmërime : këshillohet që prerja e fitil në 1 cm para se t'i ndriçoni ato, mos lini asnjëherë qirinj të ndezur pa kujdes, t'i mbani larg burimeve të drejtpërdrejta të nxehtësisë dhe jashtë mundësive të fëmijëve.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në