Tavolina Konsollë - Stil Klasik dhe Modern

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 4,0
Tavolinë konsollë me një dizajn modern dhe klasik për mobilje funksionale dhe në modë. Konsola e tavolinave të zgjatshme dhe të hyrjes e bërë nga materiale me cilësi të lartë.
202 Produkte
Viadurini Living
lek 46.554,60 lek 58.193,25  - 20%
çmimi i mëparshëm: lek 58.193,25
Viadurini Living
lek 70.094,92 lek 87.618,65  - 20%
çmimi i mëparshëm: lek 87.618,65
Viadurini Living
lek 45.962,80 lek 57.453,50  - 20%
Viadurini Living
lek 61.612,51 lek 77.015,64  - 20%
Viadurini Living
lek 75.947,11 lek 94.933,90  - 20%
Viadurini Living
lek 47.080,64 lek 58.850,79  - 20%
Viadurini Living
lek 60.297,40 lek 75.371,76  - 20%
Viadurini Living
lek 53.919,17 lek 67.398,95  - 20%
Faqe 1 të 9

Tavolina konsol: mobilje estetike dhe praktike

Në botën e dizajnit të brendshëm, tavolinat e konsolave dallohen si pjesë që janë estetikisht të këndshme dhe funksionale. Në Viadurini, ne e festojmë këtë dualitet duke ofruar një koleksion që ndërthur elegancën dhe shkathtësinë.

Çdo pjesë pasqyron përsosmërinë e dizajnit italian, duke premtuar se do të transformojë çdo hapësirë në një strehë luksi dhe rehati.

Qoftë duke veshur një sallë hyrjeje, duke plotësuar dhomën e ndenjes apo edhe duke i shtuar një bukuri të veçantë dhomës së gjumit, tavolinat tona të konsolës janë krijuar për t'u përshtatur në mënyrë harmonike me stilin e jetës dhe hapësirën tuaj, duke shfaqur bukurinë e prodhimit në Itali.

Zbuloni koleksionin tonë të tavolina konsol

Zgjidhja perfekte për ata që duan të arredojnë hapësirën e tyre të jetesës apo hyrjen e shtëpisë së tyre me mobilje funksionale dhe disenjatore.

Gama jonë e konzollave hyrëse është një nder për mjeshtërinë italiane dhe dizajnin inovativ. Çdo konsol, qoftë për dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes apo kuzhinën, është një vepër arti në vetvete.

Konzolat e dhomës së gjumit shtojnë një prekje të përsosjes dhe funksionalitetit, duke krijuar një hapësirë intime dhe elegante. Në dhomën e ndenjes, konsolat e dhomës së ndenjes bëhen pika qendrore, duke tërhequr vëmendjen me dizajnin e tyre unik dhe përfundimin e përsosur. Në kuzhinë, konsolat tona të kuzhinës ofrojnë jo vetëm hapësirë shtesë magazinimi, por edhe një element dekorativ të veçantë. Çdo tastierë është zgjedhur me kujdes për cilësinë, dizajnin dhe aftësinë e saj për të krijuar një mjedis të pasur me stil dhe personalitet. Vizitoni përzgjedhjen tonë të konzollave të hyrjes për të zbuluar pjesë që e transformojnë shtëpinë tuaj në një hapësirë jetese dinamike dhe elegante.

Propozimet tona përfshijnë tavolina konsol italiane të bëra nga materiale të cilësisë së lartë si druri i lënë në ngjyrën e tij natyrale ose i lyer me ngjyrë të bardhë ose gri. Për ata që duan një stil të thjeshtë dhe klasik. Për ata që e duan dizajnin modern, ka tavolina konsole bashkëkohore me metal të inkorporuar me lazer, ato me bazë prej guri të çmuar Vicenza dhe një raft xhami dhe së fundi tavolinat me xham dhe dru venecian.
Çdo shtëpi ka një stil unik dhe të ndryshëm, dhe ne duam të jemi në gjendje të plotësojmë nevojat e të gjithë klientëve tanë.

Nëse jeni kurioz për tabelat e tastierës, mos harroni të hidhni një sy në seksionin e dedikuar për tabelat e konsolës së zgjerueshme. Një zgjidhje e shkëlqyer për dhomën e ndenjes, pasi ato mund të shndërrohen nga një raft praktik për ruajtjen e çelësave dhe gjithçka tjetër në xhepat tanë në një tavolinë funksionale për të organizuar darka me miqtë dhe familjen.

Tabela moderne e konsolës

Tavolina moderne e konsolës është mishërimi i elegancës bashkëkohore. Në Viadurini, ne kemi zgjedhur me kujdes tastierë që mishërojnë të ardhmen e dizajnit të brendshëm.

Materialet inovative si metali, çeliku dhe pleksiglasi kombinohen me linja të pastra për të krijuar pjesë që nuk janë thjesht mobilje, por deklarata stili. Konzolat tona metalike, konzolat prej çeliku dhe konzolat prej pleksiglas ofrojnë një shkrirje të përsosur të funksionalitetit dhe estetikës moderne. Ato janë ideale për ata që kërkojnë të shtojnë një nuancë moderniteti dhe origjinaliteti në hapësirën e tyre, duke ruajtur një ambient të ngrohtë dhe mikpritës.

Tabela klasike e konsolës

Në traditën e dizajnit italian, tavolina klasike e konsolës përfaqëson harmoninë midis elegancës dhe funksionalitetit. Konzolat tona klasike, të bëra nga druri i çmuar, qelqi i rafinuar dhe mermeri fisnik, pasqyrojnë një trashëgimi të pakrahasueshme mjeshtërie. Konzolat prej druri shtojnë ngrohtësinë natyrale, konzolat prej xhami ofrojnë një prekje lehtësie dhe qartësie, ndërsa konzollat prej mermeri ngjallin luks të përjetshëm.

Çdo tastierë është projektuar me kujdes për të plotësuar dhe pasuruar hapësirën tuaj me hijeshinë tradicionale, duke qëndruar besnike ndaj cilësisë dhe përsosmërisë së prodhuar në Itali.

Tabelat e konsolës së zgjerueshme

Inovacioni plotëson funksionalitetin në përzgjedhjen tonë të konzollave të zgjerueshme. Këto pjesë të gjithanshme janë zgjidhja ideale për ata që kërkojnë të maksimizojnë hapësirën e tyre pa sakrifikuar stilin. Pavarësisht nëse keni nevojë për një tavolinë të vogël për një kënd komod ose një sipërfaqe të madhe për të argëtuar mysafirët, konzolat tona të zgjatura përshtaten me çdo situatë. Me një mekanizëm të thjeshtë, ato mund të transformohen, duke ofruar fleksibilitet të pakrahasueshëm. Jo vetëm që këto konzola janë praktike, ato janë gjithashtu mishërim i elegancës dhe mjeshtërisë italiane. Zbuloni gamën tonë të konzollave të zgjerueshme, ku çdo detaj është menduar për të përmbushur nevojat e jetesës moderne duke i shtuar një prekje të sofistikimit në shtëpinë tuaj.

Zgjedhja e mobiljeve më të mira në treg mbetet pika jonë e fortë. Nëse keni ndonjë dyshim ose shqetësim, ju lutemi na kontaktoni dhe stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të zgjidhni tavolinën e përsosur të konsolës për shtëpinë tuaj.

Zbuloni katalogun e plotë në internet dhe na kontaktoni për çdo sqarim apo informacion që ju nevojitet. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju udhëheqë gjatë procesit të blerjes dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni pjesën e mobiljeve që është e përshtatshme për shtëpinë tuaj.

Tavolina Konsollë

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë