Tavolina Moderne e Shtratit, Vintage dhe për Dhoma Gjumi Made in Italy

 • Komente :
 • : 5,0
Tavolina pranë krevatit për dhomën e gjumit ideale për arredim me stile dhe modele të ndryshme: vintage, elegant të stuhishme, moderne dhe klasike. Handcrafted tavolina afër të cilësisë së lartë italiane, jo vetëm për zonën e fjetur por edhe si tavolina afër për sofas të vendoset pranë tyre.
42 Produkte
Faqe 1 të 2

Tavolina luksoze për dhomë gjumi për tu mobiluar me stilin italian

Tavolinat e dhomës së gjumit janë sipërfaqe ideale mbështetëse për objektet e përditshme si: llambë leximi, orë, libra dhe gjithçka që ju nevojitet për të gjetur kur zgjoheni.

Tavolinat e shtratit janë elemente thelbësore të mobilimit në çdo dhomë gjumi, ato përfaqësojnë një nga gurët themeli të zonës së fjetjes si pajisje për kursimin e hapësirës ideale për ruajtjen e rrobave dhe objekteve që duhet të keni pranë jush.

Ne folëm për funksionin e tyre si një pjesë e mobiljeve por tavolinat e krevatit janë mbi të gjitha aksesorë të krijuar për t’i dhënë stil dhe ngjyrë dhomës së gjumit. Viadurini  ka zgjedhur një përzgjedhje të gjerë të stileve dhe materialeve:
 • Tavolina moderne për dhoma gjumi me ngjyra unike dhe të përcaktuara mirë; zakonisht përdoren materiale metalike ose plastike me forma gjeometrike. 
 • Dizajnoni tavolina pranë shtratit për mjedise të gjalla me ngjyra ekstravagante por harmonike, të ideuara dhe të dizajnuara për të mahnitur; materialet e përdorura janë nga më të ndryshmet, por kryesisht plastike.
 • Tavolinat e cilësisë së mirë të krevatit kujtojnë stilet e viteve 50-60 me ngjyra të forta dhe të ndritshme të përsosura për ata që duan të kombinojnë materiale druri dhe plastike.
 • Tavolinat e shtratit elegant dhe provansal karakteristikë e shtëpive jashtë qytetit ose në fshat, ky stil po bëhet gjithashtu popullor në të gjitha vendet e tjera falë faktit se ngjyrat e ngrohta dhe relaksuese si e bardha, jeshilja dhe jargavani gjithashtu u lejojnë atyre që jetojnë në qyteti për të shijuar hijeshinë e mobiljeve provansale. Zakonisht materiali i përdorur është druri.
 • Ndër propozimet mund të zgjidhni tavolina antike  të stilit klasikdru me zbukurime ari.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në