Made in Italy

Dhomë gjumi pranë krevatit 2 sirtarë Dizajn me hark druri të bardhë - Sabine

 • Made in Italy
 • Kod: SABINE5
lek 17.537,60 lek 20.632,48 -15%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Ngjyrë Llak i bardhë me shkëlqim
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 41.3

Komodinë me 2 sirtarë për dhomën e gjumit me dizajn të bardhë, prodhim Italie.

Komodina me 2 sirtarë karakterizohet nga dizajni i saj në formë harku me linja të buta dhe të lakuara, me një pamje tërheqëse dhe interesante.
Për t'u vendosur në dhomën e gjumit , pjesa e përparme me shkëlqim tërheq vëmendjen duke krijuar një efekt shik dhe elegant.

E bërë nga druri i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm melamine i lyer me shkëlqim të bardhë me ngjyra miqësore me mjedisin, ju ndihmon të mbani rendin dhe të kurseni hapësirë.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Karakteristikat teknike:
 • Laminat i bardhë me shkëlqim
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Pastroni sipërfaqet me një leckë pak të lagur; shmangni përdorimin e një lecke me mikrofibër për pjesët me shkëlqim
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në