Rubineteri për Lavamane - Prodhuar në Itali

145 Produkte
Viadurini Taps
lek 90.901,73 lek 128.578,10  - 29%
Viadurini Taps
lek 27.111,04 lek 37.975,40  - 29%
Viadurini Taps
lek 15.947,67 lek 22.326,75  - 29%
Viadurini Taps
lek 21.629,04 lek 30.200,91  - 28%
Viadurini Taps
lek 18.738,52 lek 26.213,99  - 29%
Viadurini Taps
lek 37.975,40 lek 50.733,53  - 25%
Viadurini Taps
lek 44.753,16 lek 62.494,94  - 28%
Viadurini Taps
lek 32.991,75 lek 46.248,25  - 29%
Viadurini Taps
lek 21.230,34 lek 29.802,22  - 29%
Faqe 1 të 4

Një levë e vetme dhe Miksera termostatike dhe çezmat për lavamanët dhe lavamanët në Ngjyra ari, të zeza dhe argjendi

Modelet me një levë janë mikserët më të përdorur sepse kanë një levë të vetme që ju lejon të rregulloni avionin e ujit (ngritjen ose uljen e levës) dhe temperaturën (duke e kthyer atë në të djathtë ose në të majtë). Ndërsa rubinetat termostatike, veçanërisht të përshtatshme për dushe dhe depozita, janë të pajisura me një termostat që lejon rregullimin dhe mirëmbajtjen e temperaturës së ujit konstante.

Bërë në Itali cilësi për të zgjedhur midis një stili të cilësisë së mirë ose një stili modern. Forma në katror ose të butë, të gjithë do të gjejnë rubinetin e përsosur për banjën e tyre.
Çeliku dhe bronzijanë materialet kryesore të prodhimit të këtyre çezmave

Zgjidhni rubinetat e basenit sipas madhësisë dhe materialit të lavamanit tuaj. Dhe nëse keni ndonjë dyshim, mos hezitoni të na kontaktoni, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të zgjidhni rubinetat më të përshtatshme të pellgut për banjën tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në