Made in Italy

Çift rubinete legeni prej tunxhi Vintage Prodhuar në Itali - Katerina

 • Made in Italy
 • Kod: KATERINA6
Lekë 48,046 Lekë 60,057 -20%
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Një palë çezma legeni tunxhi me dizajn vintage Katerina, të prodhuara në Itali.

Katerina është një palë rubinete të vetme lavaman me mbeturina.
Ato janë prej bronzi dhe të punuar me dorë në Itali . Materialet e zgjedhura janë të çmuara dhe të cilësisë së shkëlqyer.
Falë linjave të tyre të hijshme dhe të çmuara ato do të jenë perfekte për të dekoruar banjën tuaj me stil.

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakri mat.
NB: Furnizohet me vida të diskut qeramike, komplet fiksimi dhe kullues në të njëjtën ngjyrë si çezmat.
Me kërkesë, është gjithashtu e mundur blerja e tyre individualisht: na kontaktoni duke përdorur formularin "Kërkoni informacion".

Çezmat e koleksionit Katerina përbëjnë shprehjen maksimale të elegancës dhe rafinimit . Çezmat me një shije të përjetshme vintage, perfekte për dekorimin e zonave luksoze të banjove . Të gjitha me garancinë e cilësisë dhe besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës nga e njëjta linjë , tualet, bidet, lavaman / lavaman konsol, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro