Orët e Dhomës së Ndenjes Moderne dhe Dizajn të Prodhuara në Itali

  • Komente :
  • : 4,8
Orë të dhomës së ndenjes dhe orë  kuzhine të  bëra ngazejtarë të aftëpër të dekoruar muret e shtëpisë tuaj. Orë muri e madhenë stilin e cilësisë së mirë, moderne dhe të dizajnit.
259 Produkte
Viadurini Time Design
lek 10.465,66 lek 15.449,31  - 32%
Viadurini Time Design
lek 16.545,71 lek 19.954,53  - 17%
Viadurini Time Design
lek 22.526,09 lek 27.315,37  - 18%
Viadurini Time Design
lek 35.084,88 lek 45.550,54  - 23%
Viadurini Time Design
lek 9.867,62 lek 11.721,53  - 16%
Viadurini Time Design
lek 13.754,87 lek 17.632,15  - 22%
Viadurini Time Design
lek 30.101,23 lek 45.151,85  - 33%
Viadurini Time Design
lek 24.021,18 lek 36.081,61  - 33%
Viadurini Time Design
lek 25.815,30 lek 33.589,78  - 23%
Viadurini Time Design
lek 16.147,02 lek 20.811,71  - 22%
Viadurini Time Design
lek 31.795,67 lek 38.234,54  - 17%
Viadurini Time Design
lek 25.017,91 lek 32.229,25  - 22%
Viadurini Time Design
lek 25.017,91 lek 32.229,25  - 22%
Viadurini Time Design
lek 12.758,13 lek 19.137,20  - 33%
Viadurini Time Design
lek 16.944,41 lek 22.027,72  - 23%
Viadurini Time Design
lek 21.230,34 lek 31.895,35  - 33%
Viadurini Time Design
lek 15.947,67 lek 23.921,51  - 33%
Viadurini Time Design
lek 19.336,55 lek 25.117,59  - 23%
Viadurini Time Design
lek 13.356,18 lek 16.147,02  - 17%
Viadurini Time Design
lek 11.661,73 lek 17.542,44  - 34%
Viadurini Time Design
lek 11.562,07 lek 13.814,68  - 16%
Viadurini Time Design
lek 34.088,15 lek 43.935,84  - 22%
Viadurini Time Design
lek 17.741,78 lek 26.612,68  - 33%
Viadurini Time Design
lek 35.383,90 lek 53.125,68  - 33%
Viadurini Time Design
lek 10.565,33 lek 12.977,42  - 19%
Viadurini Living
lek 18.140,47 lek 26.313,65  - 31%
Viadurini Time Design
lek 27.609,41 lek 35.882,27  - 23%
Viadurini Time Design
lek 19.436,23 lek 29.204,17  - 33%
Viadurini Time Design
lek 24.818,57 lek 37.277,69  - 33%
Viadurini Time Design
lek 17.542,44 lek 24.519,54  - 28%
Faqe 1 të 6

Orë të dhomës së ndenjes dhe orë kuzhine të punuar me dorë nga mjeshtrit e prodhuar në Itali në stilin e përsosur: të cilësisë së mirë, dizajn dhe modern.

Ora e murit dhe ora e tavolinës, të dyja janë pajisje funksionuese mobilimi, të afta të revolucionarizojnë pamjen e mureve të shtëpisë tuaj ose të japin një prekje të dizajnit në zonën tuaj të jetesës.

Stafi ynë ka bërë një përzgjedhje të kujdesshme për të paraqitur vetëm produkte me cilësi. Midis propozimeve tona mund të gjeni orë që shkojnë përtej konceptit të "kohës së monitorimit". Ato në fakt janë vepra të vërteta të punuar me dorë. Ora me mure të mëdha, moderne dhe të projektimitdru, qeramikë dhe kanavacë të afta për të kapur shikimin e çdo mysafiri. Hoogwaardige materialen en producten  gemaakt in Italië.
Voor degenen die in plaats daarvan van excentriciteit en extravagantie houden, zijn er creaties met een ontwerpstijl: urenlang  veçantë dhe origjinale të murit të punuar me dorë në Itali.
Përzgjedhja jonë është krijuar për të kënaqur çdo stil dhe nevojë të shtëpisë tuaj, stilet e ndryshme do t'ju lejojnë të gjeni orën e duhur për muret e kuzhinës , dhomës së ndenjes ose dhomës së gjumit.

Për çdo informacion kontaktoni shërbimin tonë të shërbimit, ne do të jemi të lumtur t'ju përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në