Stoolet Ergonomike dhe Kuzhina me Dizajn Modern, Stil dhe Cilësi

  • Komente :
  • : 4,0
Stola të larta për të mobiluar kuzhinën tuaj ose barin ose restorantin tuaj me stil italian. Karriget moderne të bëra me materiale cilësore dhe vëmendje në detaje për të siguruar vetëm më të mirën për mobiljet tuaja.
171 Produkte
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 34.387,17 lek 49.836,48  - 31%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 32.692,73 lek 47.444,32  - 31%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 62.993,31 lek 91.300,43  - 31%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 61.298,87 lek 88.908,27  - 31%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 13.156,83 lek 19.037,54  - 31%
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 23.622,49 lek 33.071,48  - 29%
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 28.008,10 lek 39.211,34  - 29%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 18.240,15 lek 25.536,21  - 29%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 35.981,93 lek 50.374,71  - 29%
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 35.284,22 lek 49.397,91  - 29%
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 33.689,46 lek 47.165,25  - 29%
Made in Italy
Eco Design
-15% ne shporten
Made in Italy
Eco Design
-15% ne shporten
Viadurini Living
lek 68.275,97 lek 95.586,36  - 29%
Made in Italy
Eco Design
-15% ne shporten
Faqe 1 të 8

Kuzhina e palosshme dhe ergonomike ose stilet e barit për një ambient të rehatshëm të modelimit Made in Italy.

Kjo pjesë e faqes sonë të internetit është e dedikuar për stoolet e barit të kuzhinës. Një pjesë e përsosur e mobiljeve si për kuzhinën tuaj, ashtu edhe për ata që kanë një kontratë kontrate si një bar apo një pijetore.
Stoolet e larta të ndryshme për nga forma, mbrapa, ngjyra dhe materiali i përdorur, janë zgjedhur duke menduar vetëm më të mirët e dizajnit italian.

Ndër propozimet tona ne ofrojmë stool kuzhine projektuesi: ergonomik ose i palosshëm për ata që kanë nevojë për hapësirë.
Por, gjithashtu, materiale të ndryshme të zgjedhura sipas stilit: klasik ose cilësisë së mirë për stool druri, dizajn modern dhe alternativ për lëkurë ose stolitë e veshur me susta.
Si gjithmonë, ne i ofrojmë me çmime të pabesueshme. Shfletoni shpejt artikujt e paraqitur dhe zgjidhni ato që janë të përshtatshme për ju. Gjithmonë i jepni një rëndësi të madhe lartësisë së stolit në krahasim me atë të worktop. Shtë e qartë se nëse këto janë shumë të larta nuk do të ketë hapësirë të mjaftueshme për këmbët, dhe nëse ato janë shumë të ulta nuk do të mbulojnë plotësisht funksionin e tyre të jashtëqitjes. Nëse nuk jeni të sigurt për masat, mos u shqetësoni, mund të mendoni për modele të pajisura me një mekanizëm për të rregulluar lartësinë, në mënyrë që të gjithë të mund të vendosin spontanisht pozicionin më të rehatshëm.

Zbuloni të gjithë koleksionin dhe në rast ndihme do të na gjeni gjithnjë në dispozicion në adresën tonë të postës elektronike, numrin tonë të telefonit ose në bisedën direkte. Mos hezitoni të na kontaktoni, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në