Mbulesa Tavoline Moderne me Cilësi të Lartë Italiane: Liri, Pambuku ose Garzë

39 Produkte
Viadurini by Marchi 1633
lek 82.529,20 lek 111.434,35  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 82.529,20 lek 111.434,35  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 51.829,93 lek 69.970,41  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 31.496,65 lek 42.560,35  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 30.699,27 lek 41.463,95  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 9.568,60 lek 12.957,49  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 92.097,80 lek 124.292,16  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 138.146,71 lek 186.488,10  - 26%
Viadurini by Marchi 1633
lek 168.845,98 lek 227.952,04  - 26%

Dekoroni tryezën tuaj me mbulesa tavoline luksoze Made in Italy

Viadurini ofron mundësinë për të arreduar tryezën tuaj me mbulesa tavoline të rafinuar dhe me cilësi të lartë të bëra nga prodhuesit profesionistë italianë.

Ekziston gjithashtu mundësia që të zgjidhni midis tavolinave të pambukut dhe mbulesave prej liri në ngjyra dhe modele të ndryshme, zgjidhni modelin tuaj të preferuar.

Zgjedhja e kujdesshme e artikujve më të mirë në treg mbetet forca jonë. 
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në