Çarçafë prej Liri Hipoallergjik Anti-Bakterial - Tekstil Luksoz i Bërë në Itali

22 Produkte
Viadurini Textile
lek 56.713,90 lek 79.439,34  - 29%
Viadurini Textile
lek 44.553,80 lek 62.395,27  - 29%
Viadurini Textile
lek 112.829,79 lek 157.981,62  - 29%
Viadurini Textile
lek 110.936,00 lek 155.290,46  - 29%
Viadurini Textile
lek 76.449,15 lek 107.048,75  - 29%
Viadurini Textile
lek 52.527,64 lek 73.558,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 102.762,82 lek 143.828,07  - 29%
Viadurini Textile
lek 69.173,03 lek 96.882,11  - 29%
Viadurini Textile
lek 96.184,40 lek 134.658,15  - 29%
Viadurini Textile
lek 30.001,56 lek 41.962,32  - 29%
Viadurini Textile
lek 15.249,96 lek 22.874,95  - 33%
Viadurini Textile
lek 16.545,71 lek 24.818,57  - 33%

Fletët prej liri do të ndryshojnë mënyrën se si flini në shtratin tuaj të projektimit

Ne në Viadurini duam t'ju ofrojmë më të mirën, për këtë arsye kemi vendosur të shtojmë koleksionin tonë çarçafët prej liri të Made in Italy: ato janë të lehta për t'u larë sepse liri nuk ruan pluhurin dhe papastërtitë dhe nuk plaken edhe pas shumë larjesh.
Ata janë gjithashtu higjenikë dhe respektojnë lëkurën, përveç mjedisit: ato janë në të vërtetë
eko të qëndrueshme, plotësisht të riciklueshme dhe biodegradueshme.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në