Tabaka Dushi Drejtkëndëshe të Prodhuara në Itali me Cilësi të Lartë për Zonën e Banjës

51 Produkte
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 72.860,92 lek 109.341,22  - 33%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 77.545,55 lek 116.318,34  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 70.468,78 lek 105.753,00  - 33%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 63.192,65 lek 94.788,98  - 33%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 83.326,59 lek 124.989,89  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 92.596,17 lek 138.944,10  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 89.107,62 lek 133.661,42  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 79.838,04 lek 119.806,89  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 72.860,92 lek 109.341,22  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 67.478,58 lek 101.267,72  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 64.588,07 lek 96.882,11  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 90.303,70 lek 135.455,54  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 86.815,14 lek 130.272,55  - 33%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 77.545,55 lek 116.318,34  - 33%
Faqe 1 të 3

Tabaka dushi drejtkëndëshe të bëra me porosi në qelq, gresi, rrëshirë dhe qeramikë Prodhuar në Itali

Zbuloni sirtarët më të mirë drejtkëndëshe të dushit për banjën tuaj. Produktet dhe materialet më të mira italiane të zgjedhura posaçërisht për ju.

Për çdo informacion ose pyetje, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi në gjendje t'ju ndihmojmë në udhëzuesin e blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në