Radiatorë të Dizajnuesit të Kromit - Ngrohja Made in Italy

Radiatorë të kromit për të ngrohur shtëpinë pa harruar stilin modern dhe bashkëkohor. Radiatorë elegantë vertikalë të kromit të prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë.
15 Produkte

Radiatorë të kromit dhe radiatorit krom vertikal për të ngrohur shtëpinë në një mënyrë luksoze.

Me radiatorët vertikalë të kromuar ju mund të krijoni një sistem ngrohje efikas dhe elegant të krijuar për të zbukuruar apartamente dhe shtëpi.

Ndër propozimet tona do të gjeni modele të radiatorëve të dizajnit të kromuar drejt për ata që e duan stilin klasik, ose modele të lakuara , horizontale dhe vertikale me forma origjinale të tilla si një element kryesor me interaksis 40, 45 dhe 50 cm, ideale për një banjo ekskluzive dhe dhomat e shtëpisë unike, të tilla si dhoma e ndenjes dhe dhoma gjumi .

Zbuloni të gjitha ofertat dhe çmimet për radiatorët të kromit ! Mos hezitoni të kontaktoni Shërbimin tonë të Ndihmës.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në