Made in Italy
-15% ne shporten

Radiator elektrik Chrome Snake nga Scirocco H, dizajn modern

  • Made in Italy
  • Kod: SNAKE50ECROMOE
lek 152.997,98
Masat L.500 mm, H.710 mm, distanca e qendrës1 680 mm, distanca e qendrës2 410 mm, rezistenca elektrike 105 Watt, Kapaciteti 5.0 Lt, Pesha 6.6 Kg
Designer Franca Lucarelli - Bruna Raspisarda
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Garanci 2 vjet
Radiator elektrik krom Snake nga Scirocco H, dizajn modern
Një koleksion me një shenjë të fortë grafike. Forma, materiali, funksioni dhe teknologjia, jo hekurudha më e thjeshtë për peshqir të nxehtë, por copa të vërteta dekorimi.

Materiale
- çeliku
- përfundimi i çelikut të kromit

Ky produkt përfshin
- kllapa mur
- Snake 50 të pajisur me kabllo të gjatë 120 cm (gri ose të bardhë) dhe prizë Schuko
Scirocco HH harton dhe prodhon radiatorë dhe ngrohje për peshqirët, duke interpretuar një sektor të teknologjisë së lartë me një zgjuarsi të re artizanale, për të përmbushur më efektivisht kërkesat e projektimit të shtëpisë dhe rehati. E re dhe dinamike që nga themelimi i saj në 1989, është kompania e parë në Itali që prodhon peshqirin më të ngrohtë, duke njohur nevojën për një risi estetike dhe funksionale të industrisë së ngrohtë të ngrohjes. Ai përqendrohet në mënyrë të veçantë në orenditë e banjës.

Në këtë fushë, ndërthurjet e materialit rrisin konceptin e nxehtësisë dhe mirëqenies, përmes projekteve emocionale dhe vendimtare me përmbajtje të lartë teknologjike.

Për më tepër, bashkëpunon vazhdimisht me projektuesit më të rëndësishëm italianë, për të identifikuar produktet unike, të cilat nuk janë thjesht njësi ngrohjeje, por elemente të vërteta arredimi.
Ekziston një gamë e gjerë artikujsh pa ekuivoke me karakteristika të ndryshme dhe origjinale estetike dhe teknike të krijuara me vëmendje dhe të dizajnuara për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur në çdo dhomë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në