Tavolina Fikse Guri - Made in Italy

Tavolina ngrënie prej guri, elemente mobilimi të çmuar të bëra nga zejtarë ekspertë italianë. Tavolinë ngrënieje e mrekullueshme prej guri natyror me majë xhami për të theksuar bazën e gdhendur në gur natyral.
25 Produkte
Viadurini Living
lek 586.301,22 lek 879.414,44  - 33%
Viadurini Living
lek 730.727,32 lek 1.096.103,44  - 33%
Viadurini Living
lek 565.668,92 lek 848.515,84  - 33%
Viadurini Living
lek 262.339,20 lek 380.391,85  - 31%
Viadurini Living
lek 425.802,84 lek 617.414,12  - 31%

Tavolina prej guri dhe kristali të rrumbullakëta, drejtkëndëshe dhe katrore të bëra posaçërisht nga zejtarë italianë.

Tavolinat që ne ofrojmë janë bërë të gjitha të gdhendura nga një bllok i vetëm guri i çmuar i Vicenza . Kristalet e dyshemesë të zgjedhur për të përfunduar realizimin e këtyre pikturave harmonizohen mirë me këmbët e rëndësishme prej guri duke lejuar që këto skulptura të vërteta të shprehen në të gjithë bukurinë e tyre. Nëse doni t'i jepni dhomës tuaj të  ndenjes një prekje artistike dhe unike , zgjidhni tavolinat prej guri
Guri i Vicenza-s është një shkëmb i përbërë kryesor nga karbonat kalciumi, i formuar si rezultat i rënies sëgumshme koralore n dhe prbërë të organizojnë detarë si predha, guaska, krustace dhe alga.

Tavolina të mrekullueshme me baza të gdhendura me format më të larmishme, nga këmbët klasike në katror deri te vijat e buta dhe të rrëmbyeshme të një piedestali të vetëm që mbështet një majë xhami notues.

Vicenza. Produkte unike dhe të personalizueshme sipas kërkesës për t'ju dhënë një mobilje me një dizajn të veçantë dhe të çmuar, të bërë nga artizanët më të mirë italianë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në