Ndriçimi - Llamba Dyshemeje Vintage

14 Produkte
Viadurini Lighting
lek 144.326,43 lek 200.613,74  - 28%
Viadurini Lighting
lek 79.838,04 lek 110.974,87  - 28%
Viadurini Lighting
lek 104.357,58 lek 145.057,03  - 28%
Viadurini Lighting
lek 74.455,70 lek 103.493,42  - 28%
Viadurini Lighting
lek 123.395,11 lek 171.519,21  - 28%
Viadurini Lighting
lek 144.326,43 lek 200.613,74  - 28%

Llambat e cilësisë së mirë të dyshemesë që mund të ndezin ambientet e prodhuara në Itali në një mënyrë elegante dhe industriale.

Këtu mund të zgjidhni me siguri dyshimet tuaja duke gjetur llojin e llambës së dyshemesë që është më e përshtatshme për shijen tuaj personale dhe me stilin tuaj të mobiljeve.

Llambat e kësaj kategorie janë zgjedhur me kujdes nga stafi ynë, i cili është i përkushtuar të ofrojë vetëm më të mirët e ndriçimit. Falë materialeve të përdorura dhe linjave të produkteve, është e mundur që të shtohen ato pjesë të mobiljeve si në një ambient klasik, ashtu edhe në një ambient me stil më modern, duke i dhënë në të dyja rastet një prekje elegant, që tërheq vëmendjen.
Prodhuar në markë Itali dhe cilësia e lartë e lëndëve të para kombinohen në mënyrë të përkryer në një ide inovative të ndriçimit në gjendje të krijojë lojën e dritës që nuk do të kalojë pa u vënë re në shtëpinë tuaj.

Lëreni veten të tërhiqeni nga magjia e atyre llambave të cilësisë së mirë dhe zgjidhni atë që është më e përshtatshme për nevojat tuaja dhe që është në përputhje me shijen e të gjithë familjes. Me vetëm disa klikime do të merrni një llambë të bukur të cilësisë së mirë për të pajisur hapësirën tuaj dhe nëse keni ndonjë pyetje ose dyshim mos dilni për të kontaktuar stafin tonë përmes formatit të dedikuar, përmes postës elektronike ose përmes telefonit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në