Sallone Kopshtesh - për të Dekoruar Natyrë Tuaj

47 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 753.627,18 lek 1.130.490,61  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 509.727,47 lek 764.591,20  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 571.325,36 lek 746.221,48  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 698.109,35 lek 939.028,84  - 26%
Viadurini in the Garden
lek 791.104,21 lek 1.047.871,70  - 25%
Viadurini in the Garden
lek 283.569,54 lek 396.997,36  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 394.704,88 lek 592.057,33  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 409.057,79 lek 572.720,78  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 634.518,01 lek 888.285,33  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 772.365,69 lek 1.081.351,85  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 85.519,39 lek 119.707,21  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 290.247,63 lek 406.366,62  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 251.973,21 lek 352.742,58  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 227.354,00 lek 318.255,73  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 306.693,66

Rri kot në natyrë me dizajn modern, elegancë dhe luks për kopshtin ose tarracën me markat më të mira të bëra në Itali.

Ndër propozimet tona ju mund të zgjidhni një stil që rikrijon atmosferën e një vendpushimi luksoz, falë rafinimit dhe unike të strukturave të palmës dhe tik, materiale natyrore rezistente ndaj motit. Ose për ata që e duan një stil modern, është perfekte një sallë pritjeje prej hekuri ose alumini që do të shndërrojë kopshtin tuaj në një strehë paqeje me një atmosferë përrallore.
Me ne ju mund të gjeni çdo zgjidhje dhe ngjyrë që ju preferoni, të gjitha produktet e paraqitura në katalog janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë rezultat i zgjedhjes së kujdesshme të bërë nga stafi ynë.
Mos harroni se për çdo dyshim na gjeni në dispozicionin tuaj. Do të jetë kënaqësi për ne që t'ju ndihmojmë të zgjidhni dhomat më të mira të jetesës në natyrë që janë të përshtatshme për ju!

Zbuloni ofertat tona dhe blini në internet dhomën e kopshtit të projektimit të ëndrrave tuaja!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në